2737
2734
عنوان

پرستار سالمند

786 بازدید | 18 پست

اصلا نميشه به موسسه ها اعتماد كرد ما از موسسه همزيستان پارس با مديريت اعتصامي اورديم ، لعنت به مديريتش، طي شش ماه هر ماه پرستار عوض ميكنه از ترس اينكه خانواده ها با پرستار رول بزنن و دورش بزنن .ما بعد ٤ ماه اين ترفندش رو فهميديم ، چون شاكي بوديم از اينكه تا پرستار مياد با قرصها و كارهاي مامانم اشنا بشه ميذاره ميره انگار نه انگارتعهدي دارن يكدفعه ايي سالمند رو تنها ميذارن رو ميرن 

فاجعه اييه اين مديرشون ، بي منطق و زبون چرب ، اولش باغ در سبز نشون ميدن 

بعضي از پرستاراشم خلافكارن ، همش صيغه ايي و بچه سقط كن و ، پسر خونه سالمند ميبرن و به سالمند قرص خواب ميدن ، ما از دستشون خسته شديم لعنت بهشون ، هم پول خرج ميكنيم و هم حرص ميخوريم از دستشون 

بعضي پرستارها كه فقط تو اتاق ميمونن بعضي چسبيدن به موبايلشون ، بعضي حال تكون خوردن ندارن ، خونه از كثافت پرنيشه يه تكوني نميدن به خودشون 

خلاصه از اين موسسه نيرو نگيريد به خاك سياه ميشيننتوم

تعداد رای : 2
نظرسنجی
يه مراقب واسه مامانم ميخوام شبانه روز
1
50%
ادم مطمئن باشه
1
50%

عاشق نظر سنجیتم

چقدر میدید؟

چن ساعت باید کار کنه؟

وظایفش چیه؟

کجا و کدوم شهر؟

به شما ربطی نداره من کی ازدواج میکنم🙄به شما ربطی نداره من کی بچه دار میشم🙄به شما ربطی نداره جنسیت بچه من چیه🙄به شما ربطی نداره من‌دلم دختر میخواد یا پسر🙄به شما ربطی نداره من بچه دوم میارم یا نه🙄به شما ربطی نداره اسم بچه ی من خوبه یا بد🙄به شما ربطی نداره چرا طلاق گرفتم🙄به شما ربطی نداره من چی میپوشم🙄 اینه توالت مردم نباشید! اگه چاق شدن،لاغر شدن،پیر شدن یا هر چی شاید باورتون نشه ولی توالتشون اینه‌ داره و لازم نیست شما جیزی بگی😏توی تاپیک هام تجربه شخصی خودم از کنترول تنبلی تخمدان رو نوشتم.کاش ما ایرانیا یاد بگیریم خونه زن حامله و زنی که بچه تا ۳ سال داره نریم🙄ما زنا باید یاد بگیریم خیانت به ذات ادم برمیگرده نه رفت امد با سایر خانم ها😑اینجا ۹۰ درصد زنا توهم دارن که همه عالم و ادم دنبال شوهراشونن😏مال خودت تحفه😐.یک زن مدرن و موفق در این دوران  چندین نقش‌داره:۱.زن بودن ۲.فرزند بودن  ۳.همسر بودن ۴.مادر بودن  ۵.شاغل بودن  ۶.محصل بودن... وقتی میام نی نی سایت میبینم زنان مملکتم هیچ تغییری نسبت به دهه های ۲۰‌و ۳۰ نکردن!!! با همون طرز فکر ،با همون رفتار،‌با همون برخورد،با همون عقل،با همون‌عادات،با همون خرافات.،همون ‌خود کم‌بینی، همون وسیله برای مردان،همون زنان علیه زنان......فقط یه برچسپ فوق لیسانس خوردن و لباساشون عوض ‌شده..تو نی نی سایت اگه عروس مظلومی نباشی یعنی دریده ای..اخه اینجا همه عادت کردن برده باشن‌،،پس‌ فقط ‌برده های‌ سربزیر تایید میشن...تاپیک‌های جنسی مخصوصن اونایی که رخت و خواب پهن میکنن فورن گزارش میزنم چون اینجا سایت پ..نیست ،ما هم ماما تشخیص بکارت نیستیم...بچه ببینم‌تو سایت گزارش‌ میزنم..چون جاش اینجا نیست

نامردا بی وجدان هستن..ما هم برای پدرم پرستار گرفتیم یه آدم خوب رو میفرستن که باهاش قرار داد ببندی بعدش که قرار داد بستی طرف یا تصادف میکنه یا قهر میکنه.یا بچش مریض میشه نمیاد بجاش یکی دیگه رو میفرستن که یا کم عقله یا روانی یا بیمار با کمر درد...یه چرخه باطله...اخرش به نتیجه‌میرسی خودت اگهی بدی و مرستار استخدام کنی و ۲۴ ساعته بالا سر پرستار باشی

-مرد هستم-در مطالب خصوصی مربوط به خانوم ها ، شرکت نمیکنم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم از پرستار دل خوشی ندارم ،بعضی هاشون فقط بلدن تو کشوها و کمدها سرک بکشن و خوراکی کش برن و تن پروری کنند چشمشون هم همش به خونه و زندگیت و داشته ها و نداشته هاته،خیلی هاشونم مشکل خانوادگی و .... دارند

طعنه بر خواری من ای گل بی خار مزن/ من به پای تو نشستم که چنین خوار شدم 
2731

من یادمه واسه فوت مادر بزرگم واسه مراسمش از این خانوما اومد که مثلا کمک کنه...وااای خیلی دست کجن بعضی هاشون..فکر کن حتی رول سفره رو هم دزدیه بود گذاشته بود تو وسایلش...قارچ تو یخچال بود از قارچا برداشته بود..ادکلن داداشما کش رفته بود...خودمون تو وسایلش دیدیم..فقط ادکلن رو برداشتیم...چون یادمه خیلی گرون خریده بود اون موقع

عاشق نظر سنجیتم چقدر میدید؟ چن ساعت باید کار کنه؟ وظایفش چیه؟ کجا و کدوم شهر؟

دريا جان عزيزم 

شبانه روزي ميخوام ، مادرم پوشكيه ، و فقط رو تخت و صندليه كنار تختش ميشينه 

رسيدكي به كارهاي مامانم و غذا درست كردن و يكم هم تميز بودن منزل 

2738

من ازمرکز شفا خونه پرستار گرفتم خیلی راضی هستم ازشون کارشون به بهترین شکل ممکن انجام میدن 

از اون بهتر اینکه خود مرکز وسایل پزشکی هم واسه اجاره دارن که راحت تونسم از خودشون اجاره کنم 

این شمارشون هست اگه هنوز دنبال پرستار میکردی حتما باهاشون تماس بگیر 

09128394922

دريا جان عزيزم  شبانه روزي ميخوام ، مادرم پوشكيه ، و فقط رو تخت و صندليه كنار تختش ميشينه  ...

میدونم الان یکسال گذشته اما چون شرایط مشابه داریم برات  نوشتم منم همین مورد رو داشتم اما بنظرم خیلی ریسک بزرگیه آدم پرستار رو خودش آگهی کنه حداقل یک مرکز پیگیرش کنه خیلی خوبه من از رایا مهر تو آزادی نیرو گرفتم ،پرسنل مودب و محترم و نیرویی هم که بمن دادن واقعا عالی بود شمارشون اینه ۰۲۱۶۶۰۷۳۷۰۷ و ۰۹۳۵۵۳۴۳۲۶۷

من از مرکز پرستاری طپش برای پسرم پرستار گرفتم مدیریت آقای گنجی بی نظیره....خدا خیرشون بده ....
پرستار خوبی برامون فرستادن....همین جدیت ایشون باعث شده در تهران بهترین شرکت پرستاری باشند...
شمارشو برات میذارم  عزیزم خواستی استفاده کن....

02188863528
02188863529

پسرم دنیای منه   
2706