2733
2734
عنوان

رفتار درست با خانواده شوهر چیه

| مشاهده متن کامل بحث + 940 بازدید | 52 پست
نبابامگه ازدست این قوم راحتی هست .من ۵ ساله نمیرم.اون سه سال اول میومدپوستموکنداینقدراختلاف انداخت ا ...

من ک کلا دوساله بیخبرم ازشون

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻

منم راهو غلط رفتم

پدرشوهرم پرتوقعه میگه باید بهم زنگ بزنی حالمو بپرسی

گلایه میکنه همیشه. حوصلمو سر برده.

نمیدونم چه برخوردی بکنم تا این توقعش بیاد پایین

مدام‌میگه حالمو نمیپرسی

تو رو خدا دعا کن  خونه بخریم😍😎

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

۸ ساله عروسشونی دیگ نمیتونی تغییر رویه بدی ک اگ بهتر ش رفتارت پرو میشن اگ بدتر شه میگن براشون قیافه میگیریو ...

درباره زنگ زدن و دعوت کردن هر خانواده ی جورین بعضیا رفت  امدشون زیاده بعضیا کم

نترسید روزی خورشید متلاشی شود و همگی ما از سرما بمیریم ، بترسید روزی برسد که زنان بخواهند محبتشان را از مردان دریغ کنند..آن وقت همگی از سرما خواهیم مُرد..

این جا راجب این چیزا ها نپرس چون بر اساس مادر شوهرش و خواهر شوهر خودشون نظر میدن ولشون کن 

تو به رفتار خوبت ادامه بده 

زاصلااا برای زندگیت ازین جا مشورت نگیر 

دنبال شادی هستی؟؟؟ ،خودت تلاش کن 😋😋مسلط به زبان انگلیسی و مدرس آموزشگاه 😋کلاس خواستید میتونید تو واتساپ ازم بپرسید(مخصوصا برای کنکور ) 🤗🤗🤗هزینش مهم نیست با خودتون .🤗🤗درباره نحوه رانندگی هم این جا هر سوالی بپرسید پاسخ میدم 💝💝
2728

کم گوی و گزیده گوی 

آروم ، با وقار ،با اقتدار 

هیچوقتم مثل خونواده خودت صمیممی نشو با خانواده شوهر 

هر بحث خونوادگی هم بین خودشون داشتند اصلا دخالت نکن و ناظر باش حتی اگر بیشتر طرف بحث و دعوا با شوهر خودت بود

ظاهرتم همیشه حفظ کن حتی اگر دل خوشی ازشون نداشتی  

عاقبت در یک شب از شب های دور ،کودک من پا به دنیا مینهد...،آن زمان بر من ،خدای مهربان ،نام شور انگیز ❤مادر ❤مینهد...
ن باشوهرم تلفنی درارتباطه عفریته

اینم ماه یکبار زنگ میزنه فک کنم ولی شوهرم چیزی بهم نمیگه

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻
آخه مثل پدر و مادر خودمون که نیستن 

من بیش از حد صمیمی شدم هر کاری براشون میکردم بیش از حد احترام گذاشتم هرگز درمقابل رفتاراشون واکنش نشون ندادم 

ولی هرچی دلشون خواست پشت سرم میگفتن حرفای دروغشونو پای من مینوشتن و الان ی سال ارتباط باهاشون ندارم

2738
وقتی مشکلی نداری چرا راهو غلط رفتی

چون همش می گفتن دختر مونی برات فلان کار مب کنیم ولی وقتش که شد پشتمو خالی کردن مثل غریبه بودم براشون

حلالم کنید و خدانگهدار   
قبول دارم  ولی خب خیلی ها جنبه محبت ندارنا اینم بابد در نظر گرفت. اما من خودم کلا همیشه اون رف ...

بله دقيقا منم همين فكر رو ميكنم بعضي ها ميگن خانواده شوهر جنبه محبت ندارن اولا كه خودمون هم خانواده شوهر محسوب ميشيم بعد ما وظيفمون خوب بودنه حالا من بايد خوب باشم اونا قدر ميدونند كه عالي اگر هم ندونند خودشون اند كه ضرر ميكنند قدرنشناسي يا رفتارهاي نامناسب خانواده شوهر يا طرف مقابلمون مجوز  رفتار بد ما نيست

زهره خانمي ام با عضويت ٩٤بازم تركيدم 
منم راهو غلط رفتم پدرشوهرم پرتوقعه میگه باید بهم زنگ بزنی حالمو بپرسی گلایه میکنه همیشه. حوصلمو سر ...

خب چرا نمیزنگی حالشو بپرسی

نترسید روزی خورشید متلاشی شود و همگی ما از سرما بمیریم ، بترسید روزی برسد که زنان بخواهند محبتشان را از مردان دریغ کنند..آن وقت همگی از سرما خواهیم مُرد..
2706