2733
2734
عنوان

رفتار درست با خانواده شوهر چیه

| مشاهده متن کامل بحث + 940 بازدید | 52 پست
چرا فکر میکنی اشتباه رفتی راهو

به خاطر اینکه زیاد بهشون دلمو خوش کرده بودم و حالا پشتمو خالی کردن چون همش می گفتن دختر مایی باورم شد

حلالم کنید و خدانگهدار   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

عزیزم خب یه رابطه محترمانه وبه دورازتنش من نه دخالت میکنم ونه میرارم دخالت کنند اگه چرت وپرت بگن جوابشونو نمیدم ولی اگه تیکه بندازن وتوهین کنند همون جا جوابشون رو میدم کلا بنای من بر احترام متقابله 

من خیلی زیبام من خیلی دوست داشتنی وخوش اندامم من 
بخدا

پس حسابی راحتی

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻
2738

من شاید کم تجربه باشم ولی همه چیو میگم براتون😁

خودم یک ساله ازدواج کردم و خودمون تو کرج زندگی‌میکنیم خانواده شوهرم تو همدان 

ماهی یک بار میریم دوسه روز میمونیم میایم 

وقتیم که میریم نه خیلی خودمو میگیرم‌ که بگن از دماغ فیل افتاده نه خیلی راحت میشم‌که احترامی واسم نمونه 

در مورد حجابم که خانواده همسرم به حجاب و چادر گیر میدن ولی این مصداق من نیست و هر جوری که خودم دوست داشته باشم‌میگردم 

و کار کردن که مهم ترین چیزه ،سخت ترین کاری که من اونجا میکنم ظرف شستنه اونم نه همیشه که وظیفه بشه و گاهی تمیز کاری میکنم گاهی ام نه 😁😁

دیوانه ترین دلبر این شهر تو بودی❤😍
من هميشه ميكم جوري با خانواده شوهر بايدرفتار كرد كه انتظار داريم عروسمون با خانواده ما باشه

قبول دارم 

ولی خب خیلی ها جنبه محبت ندارنا اینم بابد در نظر گرفت. اما من خودم کلا همیشه اون رفتاری رو انجام میدم که تربیت خانوادگیم بهم یاد داده من هر رفتاری کنم شخصیت خودم رو نشون دادم من خوب رفتار میکنم وطیفم رو انجام میدم اینکه اونا چه برخوردی کنن دیگه به اونا ربط داره و هیچ انتظاری هم ندارم حالا یه محبت کردم برام دست بزنن. اینجوری راحت ترم. و اینم بگم این یه رفتار متقابله اگه من درست رفتار کنم همسر منم با خانوادم درست رفتار میکنه 

پس حسابی راحتی

نبابامگه ازدست این قوم راحتی هست .من ۵ ساله نمیرم.اون سه سال اول میومدپوستموکنداینقدراختلاف انداخت اینقدزاختلاف انداخت.تازه دوساله خونم نمیادولی حاشیه اشون همیشه توزندگی هست دیگه

مامان دوتادخترگل
2706