2733
2734

من مجردم 

ولی همچین مواقعی اینقدر استرس دارم 

که حتی  به این فک می کنم چطور بهمش بزنم 

ومی ترسم اونی نباشه که می خوام 

حتی با چندین جلسه هم می گم  نمی دونم تصمیم درست چیه ؟

برعکس خیلی ها که ممکنه رو ابرا باشن 

من اونموقع به همه چیز فکر می کنم ،جهیزیه گرونی ،اینکه تو خونشون باید چطوری بگردم 

چه لباسهایی بپوشم.... 

واین چیزا بهم استرس وارد می کنه 

از پذیرش درخواست دوستی آقایان معذوریم 😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ما چون قبلش  ۵ سال دوست بودیم از این فکرا نداشتیم فقط دوری اذیتمون میکرد و میخواستیم زودتر دوران عقد تموم شه 

عضو گروه زرد. وزن فعلی ۶۹.۵۰۰ هدف اول ۶۵ هدف دوم ۶۲ هدف اصلی ۵۹
2728

ما ۷سال دوست بودیم رو ابرا بودم دل تو دلم نبود

1400/1/18 دومین فندوق مامان خوش اومدی تو دلم ... 1400/4/9 هلنا قشنگ من دخمل نازم .... یه مامان شاد و پر انرژی که جز شادی و خوشحالی و آرامش پسرم چیز دیگه ای مهم نیست ... خونه بهم ریخته مرتب میشه چای سرد شده رو میشه عوض کرد غذای یخ کرده رو میشه داغش کرد ظرفای نشسته بالاخره شسته میشن اما هیچوقت بچه هامون دیگه ۱ساله یا ۲ساله یا ۳ساله یا ........‌ نمیشن پس از لحظه به لحظه بزرگ شدنش لذت میبرم و سخت نمیگیرم ... پسر کوچولوی من مامان عاشقته  
2738

خیلی همچی عالی بود

دوسال هم طول کشید

آدمی که تنها قوی شدن رو یاد بگیره مثل آدمیه که بتونه تنها توی جنگل زندگی کنه و این آدم حالا دیگه شکست ناپذیر میشه....البته که تعریف شکست ناپذیر کسی نیست که شکست نمیخوره، بلکه کسیه که بلند شدن دوباره  بعد از شکست ها رو یاد گرفته....و حالا میشه گفت کسی که از اعماق چاه مشکلات به تنهایی خارج‌ میشه،  قدرت روبرو شدن با انواع طوفان های زندگی رو داره...پس اگه در اون موقعیتی نترس و ادامه بده....چون چیزی که آخرش برات میمونه ، یه آدم مستقل و قوی که به خودش تکیه و افتخار میکنه🥰 لطفا درخواست دوستی ندین قبول نمیکنم، بغیر از دوستای خودم که میشناسمشون💛
2706