2410
2553
عنوان

دعوای جنجالی من و شوهرم

678 بازدید | 13 پست

.

تعداد رای : 56
نظرسنجی
مرض😂😂😂😂 (۱۰۰ درصد)
18
32%
خدا بگم چکارت کنه😀😀😀 (۷۰ تا ۹۰ درصد)
3
5%
خیلی زیاد (۵۰ تا ۷۰ درصد)
3
5%
نشدم 🙂🙂🙂🙂 ( زیر ۵۰ درصد)
32
57%
جنسیت:مرد   تو فضای مجازی خیلی سو تفاهم ایجاد میشه و هر کسی با لحن خودش نظر میده و دیگری با لحن خودش نظر رو میخونه و سلیقه ها و فرهنگها فرسنگها متفاوته اگه سوتفاهمی پیش اومده و امد همدیگه رو ببخشیم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

اون گزینه های اخر منو غافلگیر کردن😭😭😭😭😭😭😭

جنسیت:مرد   تو فضای مجازی خیلی سو تفاهم ایجاد میشه و هر کسی با لحن خودش نظر میده و دیگری با لحن خودش نظر رو میخونه و سلیقه ها و فرهنگها فرسنگها متفاوته اگه سوتفاهمی پیش اومده و امد همدیگه رو ببخشیم
2720
الان من به عدالت خدا خیلی ایمان دارم خیلی چون هر کس بهمون ظلم کرده یا حقمونو خورده چند برابر تاوان ...

سعی کن خودت رو از اون درگیر کنی

بعضی ها همینجوری هستن باید یه جایی بهت ضروریه میاورد تا بفهمی به هیچکس اعتماد نکنی 

الان دوره ایه که برادر از برادر و پدر از بچش دزدی میکنه

الان مشکل عصبیت چیه؟

والا من بعد فوت پدرم خیلی فشار اومد روم عمه و شوهر عمم اموال پدریمو بالا کشیدن این دزدی کرد منم احس ...

رونشناس رفتی؟

الان متاهلی؟ زندگی و اوضاع مالی خوبه و فقط مشکل روحی داری؟

با اون خونواده عمت رابطه داری؟

اره وضع مالیمون خیلی توب شده خداروشکر خدا انگار دید چه ظلمی شده بهمون از طرف دیگه بهمون داد.. نه ۶ ...

من به ناحق از کارم بیکار شدم ولی چون بی خیالم خیلی روم تاثیر نداشته،  درواقع خیلی تاثیر گذاشته ولی باز خوشبختم

کنکور چه رشته ای میتونی و چه زیسته ای میخوای قبول بشی و سال چندم کنکورته؟

روانشناس نه ولی روانپزشک رفتم گفت تو این سن این چه بلاییه سر اعصابت اومده دارو نوشت برام ولی تاثیرات ...

الهی بگردم دوران بلوغ آدم در تمام احساسات نقطه اوجش رو حس می‌کنه وقتی کسی رو دوست داره ته ته عاشقه وقتی ناراحته خود. افسردست وقتی عصبانیه فوق العاده پرخاشگری...نگران نباش عزیزم به مرور زمان این احساسات افت می‌کنه...منم این مشکلات رو داشتم...میفهممت

برایم صلوات بفرستید تا روحم آرام شود
2714
من به ناحق از کارم بیکار شدم ولی چون بی خیالم خیلی روم تاثیر نداشته،  درواقع خیلی تاثیر گذاشته ...

سعی کن برا کنکور به خودت فشار زیادی نیازی چون ممکنه وضعت بدتر بشه

برو گردش و دوستای جدید پیدا کن البته همجنس خودت

وارد رابطه با جنس مخالف اصلا نشو چون کلی فشار عصبی و ... میاره و ممکنه وابستگی و ... ایجاد بشه و بدتر بشی

نماز و روزه و ... رو بخون و با خدا معامله کن و برا سلامتی خودت نذری کن مثلا روزانه چند صلوات یا نماز شب رو نذر کن البته نذری باشه که بتونی انجام بدی 

به نکته های مثبت زندگیت فکر کن و به داشته هات فکر کن

ان شاءالله خدا خودش کمک کنه و بهتر شین

خوب کاری میکنی بسپارش به خدا میبینی چطور تقاض پس میدن دیپلم تجربی دارم یه بار کنکور دادم رشته مورد ...

سعی کن برا خودت هدف های بعدی هم قرار بدی مثل قبول شدن رشته های اسکندر مثل پرستاری و ...

البته پرستاری رشته و  کاریه که فشار بالایی رو شخصه دکتری هم همینطور

رشته های بیهوشی و اتاق عمل هم ایشون شدنش راحت تره هم درسش اسونتر‌ه

البته علاقه خیلی خیلی مهمه و بازار کار و پیشرفت کاری و هدفی که داری

خدا نکنه عزیزم اره چون این سن دوران حساسی هست بیشتر تحت تاثیر قرار میگیره حس عشق و نفرت چندبن برابر ...

آینده به حالت بستگی داره هر چی از فرصت های امروزت استفاده کردی همون آینده ی تورو میسازه نه بیشتر نه کمتر....امام علی میگه روزی هرکسی به اندازه ی تلاش اونه...مطمین باش حل میشه منم این دوران خیلی سخت رو گذروندم...اگر آگاه تر بودم در موردش و همون موقع یک سرچ ساده تو اینترنت راجب تربیت بلوغ و این چیزا میزدم حالم خیلی بهتر بود و کمتر عذاب میکشیدم

برایم صلوات بفرستید تا روحم آرام شود
پرستاری فشار کار زیاد روشون هست بخاطر همین اگه قبول بشم هم نمیرم چون احساساتم هم مناسب اون رشته نیست ...

گفتم پرستاری فشار زیادی روشه اما بدون پزشکی و داروسازی هم همینطوره بخصوص دوران تحصیلی اون 

داروسازی کار و بار خوبی داره؟ آخه فکر کنم باید مرگ خیلی بالای بگیری تا کار خوب پیدا بشه

ببخشید یعنی چی باید مرگ بالایی بگیرم؟ 

😂😂😂😂😂😂😂

مدرک بالا