2733
2734
عنوان

مادربزرگم کرونا گرفته

241 بازدید | 20 پست

به نظرتون شانسی برای نجات داره؟ خیلی غصه میخورم میترسم دووم نیاره حالش خوبه خوب بود ولی سنش زیاده ۸۶ سالشه چهار روزه کردنا گرفته الان خونس ولی زده به گوارشش. کسی بوده توی این شن بگیره و خوب شه

عضو گروه زرد. وزن فعلی ۶۹.۵۰۰ هدف اول ۶۵ هدف دوم ۶۲ هدف اصلی ۵۹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگه بهم فحش نمیدین خوب نزدیک ۹۰ سالشه عمر خودشو کرده😐

عمر دست خداس به هر حال دور از انسانیته که بگیم چون سنش زیاده بمیره

2731
این سن تجربه ندارم  اما یکی از نزدیکان من ۷۰ ساله گرفت ، ۴ روزه خوب شد ، روز اول بردنش دکتر و ...

پدر همسرمم ۷۰ سالشونه گرفتن دیابت نوع ۲ هم داشتن ولی خداروشکر خوب شدن

اگ نره بیمارستان بستری شه قطعا خوب میشه

نترسید روزی خورشید متلاشی شود و همگی ما از سرما بمیریم ، بترسید روزی برسد که زنان بخواهند محبتشان را از مردان دریغ کنند..آن وقت همگی از سرما خواهیم مُرد..
2738
اگ نره بیمارستان بستری شه قطعا خوب میشه

بیمارستان بستری نکرد گفت تو خونه مراقبش باشین فقط ازش اسکن گرفتن

بیمارستان بستری نکرد گفت تو خونه مراقبش باشین فقط ازش اسکن گرفتن

انشاالله خوب میشه 

نترسید روزی خورشید متلاشی شود و همگی ما از سرما بمیریم ، بترسید روزی برسد که زنان بخواهند محبتشان را از مردان دریغ کنند..آن وقت همگی از سرما خواهیم مُرد..

به سیستم ایمنی ربط داره مادربزرگ من ۷۲ سالش بود کرونا  شدید گرفت مرد ولی پدربزرگم ۸۰,  سالشه گرفت اصلا هم علایمی نداشت خوب شد

دل کسایی رو میشکنی که اصلا برات مهم نیستن ولی کارماشو سر کسی پس میدی که خیلی برات مهمه:)                       INFJ
به سیستم ایمنی ربط داره مادربزرگ من ۷۲ سالش بود کرونا  شدید گرفت مرد ولی پدربزرگم ۸۰,  سال ...

خدا رحمتشون کنه. انشالله که حدا همه رو سلامت حفظ کنه

2706