2737
2734

هرکاری میکنم میاد فضولی میکنه مثلا تو غذا خوردنمم فضولی میکنه حاملم دلم هرچیو هوس میکنه اونو میخورم میاد میگه اون چیزو نخور اینو بخور مثلا مجبورم میکنه ب هرکاری چیکار کنم باهاش؟؟ ن تو این مورد بلکه ب همه چی فضولی میکنه دیگ خستم کرده خودشون خونه همه چی دارن منظورم وسایل برقی یا هرچی میاد جاروبرقی منو میبره خونشو میده خودش داره ها 😥😥😥خستم 

چشمات قشنگ ترین سیاهیِ سرنوشتمه :)🖤🥀

من دوتا مادرشوهر فضول دارم

برادرشوهرمم یه پا مادرشوهره

در حال کم کردن وزن💪💪💪وزن اولیه 94 وزن این هفته ۹۱.۸۰۰😊 ۸۹.۹۰۰ 😊 ۸۸.۶۰۰😊 ۸۸ 😊   هدف ۷۳  هدف اول ۹۰ 🟢هدف دوم ۸۵🔒هدف سوم ۸۰🔒هدف چهارم ۷۵🔒 و درنهایت ۷۳😍🔒خدایا شکرت😍😍😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نده بهش ..یبار ک بگی نه دیگه نمیاد..براش قیافه بگیر فضولی نکنه 

میشه واسه مامان شدنم یه صلوات بفرستی؟🥹💜مادر شدن یعنی: دوتا قلب تو بدنت بتپه 😍 خدایا میشه به همین زودیا دوتا قلب تو بدنم بتپه💞
2728

من فضول از نوع خواهرشوهر دارم

دوست عزیز ، با احترام ...اگ با نظرم مخالفی لطفا ریپلی نکن عزیزم  ، چون من حوصله ی بحث ندارم ! از نظر بنده شما حرف بعدیت هم درسته 😉 بی ادب ها ب هیچ عنوان ریپلی نکنن چون جوابشونو نمیدم ضایع میشن 😂🤣

مامان من جدا شده از بابام اما بازم مامان بزرگم هربار زنگ میزنه حال منو بپرسه میگه به مامانت بگو ولخرجی نکنه و نمیدونم بیرون غذا نخورید و پنجره رو باز نذاره سرما میخوری و این چیزا 😁😁😂

من دوتا مادرشوهر فضول دارم برادرشوهرمم یه پا مادرشوهره

من شوهرم تک پسرشونه برادر نداره عوضش پنج تا خواهر داره ک وووویییییی یجوری زبون درازن نگو 

2738
نده بهش ..یبار ک بگی نه دیگه نمیاد..براش قیافه بگیر فضولی نکنه 

بخدا مثلا میگم خودم لازمش دارم میبینی دوساعت دیگ اومد خودش خودسر برد 

خب تیکه غیر مستقیم بنداز بهش بعضی وقتا باید پررو بود با خنده تیکه بنداز مثلا بگو خیلی زرنگینا خودتون ...

انقد پررو هستن ندادنی میاد خودش میبره 

مادر شوهر فضول؟ مادر شوهر من  فضوله،حسوده،بدبخته،بیچارس،افریتس،ج.ن د س،بی شخصییت،بی منطق،بی ف ...

😂😂😂😂😂😂واقعا همینطوره عزیزم منم دیگ خسته شدم از دستش زبون درازم هس 

یا تویه هر موضوعی که خیلی واضحه داره فوضولی میکنه بگو خداروشکر شما فوضول نیستید مادرشوهر دوستم (بعد اینجا اون کارایی که توش فوضولی میکنه رو بگو )مثلا تو حاملگیش خیلی اذیتش میکرد که چی بخور چی نخور خداروشکر شما اینجوری نیستید .

حرفاتو از زبون یکی دیگه بزن قشنگ خودش متوجه میشه که حالا یا تو لفافه گفتی بهش فوضولی نکن یا اینکه تو از این کارا خوشت نمیاد   خود به خود دیگه اون کارو رو انجام نمیده چون گفتی طرف فوضوله یا جارو برقی هم یه مثال اینجوری پیدا کن بهش بگو

2706