2737
2734

الان ردش مونده خونمردگی شده چیکارش کنم دکترم رفتیم یکم باد کرده بود عکس گرفتن گفتن چیزیش نیس فقط ضربه خورده چیکار کنم اون کبودی بره هردقیقه نمیتونم کرم پودر اینا بمالم جاریمم خیلی زرنگه زود میفهمه نمیخام بفهمه😞😔

خدا بعضی ها رو از زندگیتون میبره بیرون چون حرفهایی رو شنیده که شما نشنیدین 👌👌👌👌پس اینقدر گله نکنین ازش💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

فقط میتونس ساق دست بندازی یا لباس آستین بلند بپوشی همین.شوهرت زده خودشم برده دکتر؟

gilda._.sweet@🍰🍪🍩🥐🍫 پیج اینستای خودمه عشقای نی نی سایتی.لطفا حمایتمون کنین و با شیرینی های خوشمزه مون کام خودتونو شیرین کنید😋🥰😊ارسال به تمام نقاط 💃 کشور درون شهری رایگان💥💖      

نیاز نیست بدونه کتک خوردی

بگو دستت خورده به لبه میزی جایی

😎.                                                              کودکان زیر 20 سال وارد صحبت‌های بزرگانه نشن لطفا منظورم شمایی که اندازه سنت، رشد عقلی نداری
2738

چطوری یا کمرش زد رو دستت

❤❤ یه دقیقه این پایینو نگاه میکنید قربون چشمای خوشگلتون https://adanbaba.com/wap/goods/bargainlaunch?launch_id=587433  دوست جونیام بهم رای میدید خوشحالم کنید الهی خدا شما رو خوشحال کنه 😘😘😘
2706