2733
2734
عنوان

کیا از شوهرشون متنر شدن ولی دارن باش زندگی میکنن

| مشاهده متن کامل بحث + 1678 بازدید | 71 پست
عروسی بعد عیدع احتمالا!!! دوساله خوب نشدع هرکاری کردم خوب نشدمنم بیخیال شدم دیگع بریدم ولش کردم به ...

این ک گذاشتی در امان خدا ک خوبه.از خدا بخواه ک همه چی خوب بشه.اگ قراره توی زندگیش بمونی تلاش کن ک رابطه تون خوب بشه.چون زندگی مشترک بجز شیریتی هاش،سختی هم داره ک باید دوتایی تحمل کنید

الهم صلی علی محمد و آل محمد و علی اهل بیته
این ک گذاشتی در امان خدا ک خوبه.از خدا بخواه ک همه چی خوب بشه.اگ قراره توی زندگیش بمونی تلاش کن ک را ...

دوساله فقط من دارم تحمل میکنم گذاشتم به امون خدا اگه شدکه شد نشد هم که دیگع خدامیدونع ولی دوساله فقط من تلاش کردم و شیرینی ازش ندیدم فقط سختیش برای من بودع!

هرچه آید به سرم بازگویم گذرد♡وای ازاین عمر که با میگذرد!میگذرد♥

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دوساله فقط من دارم تحمل میکنم گذاشتم به امون خدا اگه شدکه شد نشد هم که دیگع خدامیدونع ولی دوساله فقط ...

پس خدا کنه سر عقل بیاد و قدر محبت و مهربونیت رو بدونه

الهم صلی علی محمد و آل محمد و علی اهل بیته
2731
من از خواهرم متنفرم ولی دارم زندگی میکنم چون راهی ندارم 

چرا متنفر ی

برام دعا کنید لطفا 🙏🙏🙏هیچ وقت تا حالا احساس خوشبختی نکردم. دعا کنید زندگی م جوری بشه که میخوام.... ان شاء الله شمام هرچی از خدا میخوای ن بهتون بده و ب مراد دلت ون برسین 
دختر۲ماهم

چرا متنفری

برام دعا کنید لطفا 🙏🙏🙏هیچ وقت تا حالا احساس خوشبختی نکردم. دعا کنید زندگی م جوری بشه که میخوام.... ان شاء الله شمام هرچی از خدا میخوای ن بهتون بده و ب مراد دلت ون برسین 
تا ماه پیش متنفر بودم ولی حالا دوستش دارم😐

چی شد که دوباره دوست ش داری

توعقدم ولی مجبورم باهاش برم زیر یه سقف هغی تعف!

چرا مجبور ی

2738
متنفرم ازش هرجورنگا میکنم امضامونبین گوشیموچک میکنه مجبوری گذاشتم ولی امیدوارم بمیره نباشه زندگیموجه ...

چکار میکنه مگه

حالا مال من ک با عشق و عاشقی بود ی سال نشده از هرچی بدون عشقه بی عشق تر و سردتره

چرا اینجوری شد 

اول باید دید مشکل ازکجا سرچشمه می گیره، بعدش راه چاره را پیداکرد . درکل نفرت چیز بدیه ، نتیجه هرفکر ...

از نقطه ضعف م سو استفاده میکنه 

عیبمو ب روم میاره 

من هم ازش متنفرم، بخاطر خیانت، اما جدا نشدم و زندگی می کنم ، اما برای خودم و دل خودم، می تونستم جدا ...

از چ لحاظ بیشتر به نفع ته

بعضی وقتها چنان دوستش دارم که فکر میکنم خیلی خوشبختم این حس و حالم اکثرا  بیشتر تو زندگی دارم  بعضی وقتها خیلی ازش ناراحتم و فکر میکنم انتخابم بدترین انتخاب بوده و بدبختم دارم تحملش میکنم بعضی وقتها نه دوستش دارم نه بدم میاد 😂😂😂😂😂😂😊😊 من با عشق آتشین ازدواج کردم الان ابن حالات دارم وای بع اونا بی بدون عشق ازدواج کردن 

وقتی عصبانی میشم یه احمق تمام عیار میشم و عقلم تعطیل میشه 😂😂 زود آروم میشم و  زود هم اعتماد میکنم با اینکه میدونم اشتباهه،  از یه سوراخ بارها گزیده میشم تا چنان دردم بیاد که تا ۷ آسمان آه و ناله ام برود ،،،،،، و اما نی نی سایت بهترین دوستم هست  از سال ۹۶ اینجام درد و دل میکنم و درد ودل میشنوم تایپ خنده و شاد و پر انرژی دوست دارم وقتیکه حال دلم خوب باشه ، بدترین حرفم بهم بزنی اسم کاربریت یادم می ره پس ناراحتم نکنید 😂😂😂😂😂😂😂😂
2706