2410
2553
عنوان

زایمان قبل از ۳۷ هفته

| مشاهده متن کامل بحث + 422 بازدید | 29 پست
وای چقدر سخت ادم میمیره و زنده میشه مرسی که راهنمایی کردی عزیزم 

فدات شم گلی..

خواهش میکنم

یه مادر داری که نفس میکشه؟؟ خوشبختی و خودت بی خبری حسودیم میشه🥲 به همههههه ی اونایی که مامان دارن و تو بغلش🫂 اروم میشن..🥲. مادر ای زیبا ترین شعر خدا..... روحت شاد😔
خداروشکر ان شاءالله عزیزم برام دعا کن ممنونم 🥰

امپول ریه رو حتما بزن.لیدی میل وویتامین وغذاهم خیلی خیلی زیاد بخورکه یکم جون بگیره طفلک.نترس گلم صلوات فرستادم برات

من یه سینگل مامی مستقلم که دارم برا رفاه پسرکوچولوم تلاش میکنم،،لطفا ازپیج نوپام حمایت کنین.ziimo_shop

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
امپول ریه رو حتما بزن.لیدی میل وویتامین وغذاهم خیلی خیلی زیاد بخورکه یکم جون بگیره طفلک.نترس گلم صلو ...

اره دکترم چند تا ویتامین بهم داده مصرف کنم ممنون عزیزم لطف کردی 😍😍

عزيزم خيلي سخته ولي اروم باش

استرس خودش زمينه زايمان زودراس رو فراهم ميكنه.

حواستو پرت كن قران بخون كتاب بخون..

ماهم داشتيم توي فاميل الان ماشالله بزرگن و يلي هستن راي خودشون..

بچه كه زود دنيا مياد رسيدگي بعدش مهمه كه خونه بشيني دائم چكاپ كني.رفت و امد كم كني برسونيش به وزن عادي.

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 
عزيزم خيلي سخته ولي اروم باش استرس خودش زمينه زايمان زودراس رو فراهم ميكنه. حواستو پرت كن قران بخو ...

خیلی آروم تر شدم با توضیحاتی که شما و بقیه دوستان دادن ان شاءالله منم نی نیم به سلامتی دنیا بیاد و بزرگ شدنش رو ببینم همه چیز رو سپردم به خدا ممنونم عزیزم ❤

۳۵ هفته دکتر ب منم گفت آب دور بچه ۶ هس باید بستری بشم زایمان کنم ولی من رفتم خونه بجاش کلی آب خوردم اصلا بطری آب از دستم نمیفتاد تو چن روز بعد سونو دادم آب دور بچه شد ۱۳ هنوزم دارم  آب میخورم‌ زیاد و ۳۹ هفته هسم هنوز زایمان نکردم

2714
۳۵ هفته دکتر ب منم گفت آب دور بچه ۶ هس باید بستری بشم زایمان کنم ولی من رفتم خونه بجاش کلی آب خوردم ...

خداروشکر عزیزم برا منم ۶ زده همش دارم مایعات میخورم و استراحت مطلقم نشت کیسه اب هم دارین یا نه ؟ 

خداروشکر عزیزم برا منم ۶ زده همش دارم مایعات میخورم و استراحت مطلقم نشت کیسه اب هم دارین یا نه ؟&nbs ...

فقط آب جواب میده شربت و نوشیدنی های دیگ اصلا جواب نمیده بطری آب نباید بیفته از دست ..ن من خيلی ترشح داشتم فک میکردم نشتی هس تست دادم بيمارستان نشتی نبود خداروشکر مگ شما داری؟؟؟؟؟

فقط آب جواب میده شربت و نوشیدنی های دیگ اصلا جواب نمیده بطری آب نباید بیفته از دست ..ن من خيلی ترشح ...

منم ترشح دارم نمیدونم آب کیسه است یا نه ولی خودم فکر میکنم باشه چون راه که میرم ترشح میاد 

شنیدم اگر کیسه سوراخ نباشه ممکنه کلیه بچه به درستی کار نکنه شما هم چنین چیزی شنیدی یا آزمایش خاصی انجام دادین برای این موضوع من فقط شنیدم نمیدونم چقدر صحت داره ؟

منم ترشح دارم نمیدونم آب کیسه است یا نه ولی خودم فکر میکنم باشه چون راه که میرم ترشح میاد  شنی ...

منم راه میرفتم زیاد بود طبيعي هس کاملا ترشح هس..ولی اگ میخای مطمئن بشی برو بیمارستان قسمت زایشگاه بگو میخام تست آمینیوشور بدم تست دادی اگ آبریزش داشته باشی میگ مثبت ولی اگ منفی باش ینی همون ترشح هس

2706