2733
2739
عنوان

زایمان قبل از ۳۷ هفته

426 بازدید | 29 پست

لطفا از تجربه هاتون بگین چند هفته بوده و اینکه بچه سالم مونده ؟

من الان سی هفته ام اما آب دور جنین کمه احتمالا زود زایمان کنم خیلی نگرانم لطفا کمک کنید 🙏😭😭

عزیزم اصلا نگران نباش. استرس برات سمه..

من ۳۲ هفتگی بر اثر فشار بالا زایمان زود رس کردم. ختم حاملگی و سزارین.. الان الحمدالله پسرم ۱۰ سالشه سالم و خوشگل جلوم نشسته خدا رو شکر..

یه مادر داری که نفس میکشه؟؟ خوشبختی و خودت بی خبری حسودیم میشه🥲 به همههههه ی اونایی که مامان دارن و تو بغلش🫂 اروم میشن..🥲. مادر ای زیبا ترین شعر خدا..... روحت شاد😔

دوتر گفت ریه هاش تشکیل نشده بهش امپول ریه زدن. تو دستگاه با اکسیژن بود... روزای خیلی بدی بود ولی گذشت.. شما ام اصلا ناراحت نباش گلم. خودتو ادیت نکن.

یه مادر داری که نفس میکشه؟؟ خوشبختی و خودت بی خبری حسودیم میشه🥲 به همههههه ی اونایی که مامان دارن و تو بغلش🫂 اروم میشن..🥲. مادر ای زیبا ترین شعر خدا..... روحت شاد😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم اصلا نگران نباش. استرس برات سمه.. من ۳۲ هفتگی بر اثر فشار بالا زایمان زود رس کردم. ختم حاملگی ...

خداروشکر عزیزم امیدوارم کردی خیلی نگرانم بچه طوری بشه 😍 توی دستگاه هم بود ؟

2728
دوتر گفت ریه هاش تشکیل نشده بهش امپول ریه زدن. تو دستگاه با اکسیژن بود... روزای خیلی بدی بود ولی گذش ...

خداروشکر عزیزم خدا حفظش کنه پسر گلت رو  دعا کن نی نی منم به سلامتی به دنیا بیاد ❤

پسر من اول هفته۳۶به دنیااومد طبیعی دهانه رحم کامل بازشد الحمدلله ریش کامل بود دستگاهم نرف ایشالا بچه شمام سالم بیاد

من یه سینگل مامی مستقلم که دارم برا رفاه پسرکوچولوم تلاش میکنم،،لطفا ازپیج نوپام حمایت کنین.ziimo_shop
2738
خداروشکر عزیزم امیدوارم کردی خیلی نگرانم بچه طوری بشه 😍 توی دستگاه هم بود ؟

نه عزیزم. چرا خدایی نکرده طوریش بشه. الان که علم اینهمه پیشرفت کرده.. دارم میگم من ۱۰ سال پیش زایمان کردم وزنش ۱۳۰۰ بود.. اندازه یه جوجه... 

اره تو دستگاه بود ۴۵ روز ان ای سی یو بود.. بهش با سرنگ شیر میدادن.. 

عزیزم اینا رو گفتم که بدونی اگه اینا خدایی نکرده برات پیش اومد خودتو نبازی.. به پسر من دو سه بازم خون    اسمشو یادم نیست ..میگفتن میکروبش کشته شده.. تزریق کردن.. 

اصلا نگران نباش  سه قلوهای فامیلمون زودتر از ۳۰ بودن تو دستگاه هم موندن ولی الان زلزله ن..‌مام ...

😍😍😍 وای خدای من ینی میشه بچه منم به سلامتی دنیا بیاد ممنونم عزیزم ❤❤❤

خداروشکر عزیزم خدا حفظش کنه پسر گلت رو  دعا کن نی نی منم به سلامتی به دنیا بیاد ❤

قربونت برم عزیزم

ان شاءالله که صحیح و سالم میاد تو بغلت.. میاریش خونه  عزیزم... اصلا غصه نخور گلی... الان این جور موردا خیییلی زیاد شده متاسفاته. دکترا دیگه کاملا حرفه ای شدن انقدر که دیدن.

نه عزیزم. چرا خدایی نکرده طوریش بشه. الان که علم اینهمه پیشرفت کرده.. دارم میگم من ۱۰ سال پیش زایمان ...

وای چقدر سخت ادم میمیره و زنده میشه مرسی که راهنمایی کردی عزیزم 

2706