2726

من دارم جدا میشم همسرم خواسته و بچه هم نداریم همسرم میخواد جوونی کنه و بره دنبال عشق و حال و منم اومدم خونه پدرم حالا نمییدونم چه جوری زندگی کنم فوق لیسانس دارم و کاری ندارم انجام بدم و اینکه خیلی افسرده شدم و نمیتونم قبول کنم زندگیم خراب شده بخصوص که میبینم همسرم زنای دیگه رو فالومیکنه و براشون قلب و بوس میفرسته خیلی داغون شدم اخه خیلی همو دوس داشتیم بعدش سرد شدو گفت میخوام برم. 

حالا نمیدونم چی کار کنم که آدم موفقی بشم نمیدونم برم ۴ سال کنکور بدم و پرستاری بخونم مادرمم میگه این همه خوندی چی شدی حالا میخوای باز بخونی😣 نمیدونم برم دوره آرایشگری ببینم و یاد بگیرم؟ موندم اگه میشه راهنمایی کنین

برو آرایشگری که زودتر به نتیجه برسی. در کنارش باشگاه هم برو هیمن طور تورهای کوتاه ایرانگردی. حال و هوات عوض میشه. 

خدا رو شکر که بچه نداشتی و راحت از اون زندگی بدون عشق بیرون اومدی. 

حسبی الله لا اله الا هو علیه توکلت و هو رب العرش العظیم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

اول از همه  خودتونو  پیدا کنید  .  ببینید کجای زندگی  ایستادید  و به کجا می خواید  برسید  .  علاقه و استعدادهاتونو  پیدا کنید و  برای  زندگی تون  هدف گذاری مثبت کنید . اهدافی که باعث رشد و کمال  شما بشن . 

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....

اگه میخوای به آرامش هم برسی هدفت روبزار روی کاری که خدمت به مردم باشه تازه زندگیتم خیلی خوب وزیباتر میشه امتحان کن

فقط 2 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اگرخدارا نشناسیم دعاهم کنیم مستجاب نمی شود چون خدا را نشناختیم

اولا همسرت رو پیگیری نکن که اعصابت خورد بشه،دوما بعید میدونم حوصله درسو داشته باشی الان،برو سراغ همون چیزای ارایشگری ومیکرو وپوست وموو...

دوست خوب نی نی سایتی من،چقدر خوبه که اولین نسخت تو هرتاپیکی این نیس که ببین به نظرم شوهرت داره هرز میپره یا ببین من نمیفهمم چرا تو این زندگی موندی طلاق بگیر.چقدر خوبه که راست یا دروغ فخر نمیفروشی حالا بخاطر  اخلاق همسرت یا موقعیت مالی یا...چقدر خوبه که درک میکنی عقاید مذهبی ادما باهم متفاوته،چقدر خوبه که پای تاپیک یه کاربر غمگین که داره درددل میکنه نمیای بنویسی خب که چی.من افتخار میکنم دوستی مثل تو دارم و خوشحال میشم فقط امثال تو با من حرف بزنن اینجا.زندگیت غرق شادی و ارامش🌹
برو آرایشگری که زودتر به نتیجه برسی. در کنارش باشگاه هم برو هیمن طور تورهای کوتاه ایرانگردی. حال و ه ...

اگه بدونی چقد شکست عشقی خوردم که نگووو

صبح با ناامیدی مطلق بیدار میشم انگار هیچ امیدی نیس

ارایشگری رو از کجا باید آموزش خوب دید که آدم قوی بشم

خدا انشالله کمکت کنه عزیزدلم میفهمم ک چقد سخته.... شما و همسرت  چند سالتونه و چند سال زندگی کرد ...

من ۳۰ همسرم ۳۲ و حدود ۱۰ سال زندگی کردیم😣😣😣😣خیلی وحشتناکه جدایی خیلی دلم براش تنگ میشه😣😣

اگه بدونی چقد شکست عشقی خوردم که نگووو صبح با ناامیدی مطلق بیدار میشم انگار هیچ امیدی نیس ارایشگری ...

من خودم تو کارش نیستم ولی می بینم آرایشکرهای معروف دوره میگذارن. 

آرایشگاه ها هم شاگرد قبول میکنند ولی جایی برو که مردم از کارش تعریف میکنند. 

جهنم که اون مردها لیاقت پرنسسی مثل تو رو نداشتند. خودتو عشقه

باید بگردم ببینم کجا میتونم خودمو جا کنم باید دوباره روی پای خودم وایسم

خواستن توانستنه. نشین هم هی غصه بخور. غصه فقط روحت رو آزرده میکنه 

2706