2726

از خرید لپ تاپ و کتاب و کلاس و فیلم😐💔

میگ میخوام برم رشته بدون کنکور روانشناسی

🍟لطفا من لایک نکنید عشق واقعی مال پدر و مادر🍭اگه یکی مثل اونا دوست داشت ادعای عشق بکن همونایی ک بدون ارایش با معمولی ترین لباس با موهای ژولیده با تمام داد و بیداد هات دوست دارن🧸🍂🍁

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

روانشناسی اینده ای ندار فقط روانشناسی بالینیش خوبه

الان فقط به روحیه نیاز داره واسه خوندن

اقاا هستم عزیزم عزیزم نکن   یاگلم افتاااد؟(واسه خودتون گفتم تا نگید ا وا نمیدونستم اقاایید)خیال خنده های تو/شدآرزوی هرشبم/به چشم های تو قسم/که جان رسیده برلبم/خزان شدو نیامدی/عزیز لحظه های من/اگر ندیدمت تورا/تو گریه کن برای من/ ای عشق/ تمام حسرت هنوزم/دلیل آه سینه سوزم...

😔 عه چرا ، حیفه به خدا کاش من یه آبجی دکتر مثل شما داشتم کمکم میکرد ⁦⁦❣️⁩

میگن وقتی دیگران برات دعا کنن دعات زودتر مستجاب میشه ، حالا چه بهتر که اون نفر شما نی نی سایتی های عزیز باشید😍 💞 میشه برای حاجتم صلوات بفرستید 💞😘 مرسی 
خب وقتی درس نخونده کنکور بده که چی بشه؟

کنکورش سال بعد

🍟لطفا من لایک نکنید عشق واقعی مال پدر و مادر🍭اگه یکی مثل اونا دوست داشت ادعای عشق بکن همونایی ک بدون ارایش با معمولی ترین لباس با موهای ژولیده با تمام داد و بیداد هات دوست دارن🧸🍂🍁
😔 عه چرا ، حیفه به خدا کاش من یه آبجی دکتر مثل شما داشتم کمکم میکرد ⁦⁦❣️⁩

شما من از کجا میشناسی🤭

تازه من یه لپ تاپ قراضه داشتم ک خراب بود 

فیلمم نداشتم

یبار ی سی دی خریدم نیومد دیگ فیلم نخریدم

اذیتش نکنید من پارسال سر کنکور که قبول نشدم تا دو ماه مث مرده متحرک بودم بیشتر به خاطر فشاری که روم ...

این اصلا کنکور نداده

کنکورش سال بعد

۱۴۰۰ یا ۱۴۰۱؟

۱۴۰۱

شما من از کجا میشناسی🤭 تازه من یه لپ تاپ قراضه داشتم ک خراب بود  فیلمم نداشتم یبار ی سی دی ...

نیستید واقعا ؟

مگه من یه بار از شما راهنمایی نگرفتم ؟🤔🤔

شاید اشتباه میکنم 

میگن وقتی دیگران برات دعا کنن دعات زودتر مستجاب میشه ، حالا چه بهتر که اون نفر شما نی نی سایتی های عزیز باشید😍 💞 میشه برای حاجتم صلوات بفرستید 💞😘 مرسی 
نیستید واقعا ؟ مگه من یه بار از شما راهنمایی نگرفتم ؟🤔🤔 شاید اشتباه میکنم 

چرا خودمم

اره الان یادم اومد خصوصی پ دادی

حیف پول 🤮

دقیقا حیف پول فقط فیلماش ۸ تومن😐

2706