2733
2734
عنوان

یه سوال عجیب😐

216 بازدید | 32 پست

شندین مثلا یه نفر که تو سن 17،18،19 سالگی عاشق میشه میگن الکیه و بهش میخندی بعدا؟

پس کسایی که تو این سن عاشق شدنو ازدواج میکنن همشون بعدا پشیمون میشن؟

یعنی ممکن نیس یه ادم تو این واقعا عاشق باشه که بعدا نخنده بهش؟😯

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

گهگاهی ما فرق عشق و هوس نمیفهمیم 

من خدا را در قمقمه ای آب یافتم .در عطر کوچه باغ های کودکی؛در خلوص بعضی کتابها؛حتی نزد بی دینان؛اما تقریبا هیچ گاه وی را نزد کسانی که کارشان سخن گفتن از اوست .نیافته ام .....
2738

من قبلا کسی را دوست داشتم ولی الان بعد این همه سال میگم  واقعا مناسب هم نبودیم و دیگه حسی بهش ندارم

دردایره ی هستی مانقطه ی تسلیمیم، رای آنچه تواندیشی، حکم آنچه توفرمایی. @IslamLifeStyles تنها مسیر آرامش

من خیلی از ازدواجا و عشقا رو دیدم تو همین محدوده ک خانم ۱۸ بوده و آقا ۲۱ و ازدواج کردن الان ۱۰ سال از زندگی شون میگذره و هر روز عاشقتر از دیروز و خودن هم تو همین‌سن بود ک عاشق شدم و طرف هم سربازی میرفت شاید ۱۸ یا ۱۹ ساله بود هنوز با همیم ی سری اتفاقا بینمون افتاد ولی خب بازم باهم موندیم و شاید بعده ها وصالمون هم اتفاق افتاد ولی خب ببین آدم داریم تا آدم یکی میبینی بچه ننس کلا اختیارش دست خودش نیس نمیزارن زندگی کنه بستگی ب اخلاق طرف داره

چرا ممکن نیس    کاملا ممکنه فقط چون این سن یکم سن حساسیه احتمال اینکه اشتباه کنی زیاده &nb ...

اها پس بخاطر اینکه مثلا اکثریت یا عده ای حسشون هوس یا الکی بوده این حرف پیچیده؟

2706