2737
2734
عنوان

آی یو آی 💥💥💥iui

737 بازدید | 54 پست

بچه ها من ۱۱ روزه ای یو ای کردم و ۲۶ سیکلم هستم...هیچ علایمی ندارم،فقط پاهام سرده و یخه ...کسی اینمدلی بوده و باردار بوده باشه؟؟؟؟ 

هرکیو دیدم ای یو ای کرده بود علایم داشت،چرامن ندارم پس!😓😓😥😥😥

انشالله باردار باشی 

خدایا شکرت خدایا هزاران بار شکرت که منو لایق مادر بودن برای فرشته ای به اسم دختر دونستی 😍 دخترم عزیز ترینم از خدا میخوام کمکم کنه مادر خوبی برات باشم و منو پدرت انقدر بهت عشق بورزیم و ارزش قائل باشیم که نگی ای کاش پسر بودم پرنسسم منو پدرت عاشقتیم ❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

متنفرم از iuiمنم دو بار انجام دادم نتیجه ای نگرفتم.اما ان شالله که شما نتیجه بگیری. مشکلتون چیه؟؟

چرا نتیجه نگرفتین؟؟ سایز فولیکولتون چندبود؟؟؟ علایم هم داشتین وقتی iui انجام داده بودین؟؟؟

من خودم تنبلی دارم که دارو مصرف میکنم،شوهرمم تحدک کم اسپرم داره

2731

عزیز برات ختم صلوات میزارم خدا کمک کنه زودتر باردار بشی 

برای سلامتی امام زمان و شفای مریض های بدحال مدنظر اگه میشه یک صلوات بفرستید.هر کی ختم صلوات یا قرآن خواست برام بنویسه میزارم تو گروهم صد بار هم صدام‌کنید ناراحت نمیشم شغل من جمع آوری مشکلات و گزاشتن اونا تو ی گروهی که کارشون دعا برای دیگرانه  اینجوری  با کمک هم باری از روی شونه آدمی برمیداریم . فقط کافیه صدا کنی منو.سریع از روی متنی که برام نوشتی کپی میگیرم میزارم تو گروه اونجا براتون سلام و صلوات میفرستن 
چرا نتیجه نگرفتین؟؟ سایز فولیکولتون چندبود؟؟؟ علایم هم داشتین وقتی iui انجام داده بودین؟؟؟ من خو ...

من خودم سالمم شوهرم تحرکش کمه.نمیدونم والا خیلیم رعایت میکردم.حتی تا ۱۴روز غذام نپختم فقط دراز کشیده بودم.بعداز انجامش علائمم زیردلم تیرمیکشید بعد چندروز اروم شد چندروزی به پریودمم تمام علائم پریود داشتم

2738
من خودم سالمم شوهرم تحرکش کمه.نمیدونم والا خیلیم رعایت میکردم.حتی تا ۱۴روز غذام نپختم فقط دراز کشیده ...

قسمت نبوده..دوباره برو ای یو ای یا ای وی اف رو امتحان کن...

مورفولوژی شوهرت چند بود؟؟

من از روزیکه ای یو کردم علایم ندارم😑😑😑

بااینکه پروژسترون مصرف میکنم اما هیچ علایمی ندارم..

ماه های قبل سینه درد داشتم اما اینسری با همون داروها هم سینه درد ندارم😐

قسمت نبوده..دوباره برو ای یو ای یا ای وی اف رو امتحان کن... مورفولوژی شوهرت چند بود؟؟ من از روزیکه ...

والا شوهرم دیگه نمیزاره برم iui اما با ای وی اف مشکلی نداره احتمالا برا بعد از عید برم ivf.

مورفولوژیش و تعدادشو حجمش خوبه نرماله فقط تحرکش۲۵درصده.

شما چندساله منتظری؟

والا شوهرم دیگه نمیزاره برم iui اما با ای وی اف مشکلی نداره احتمالا برا بعد از عید برم ivf. مورفولو ...

انشالله جواب بگیری و مامان بشی...

من یکسالو خورده ای درانتظارم، یه بارداری پوچ هم داشتم که خدا مجال خوشحالی بهم نداد و سقط شد

2706