2733
2739

همیشه فکر میکردم تو دانشگاه گمش کردم ولی دیشب اتفاقی داخل مبل پیداش کردم

تا حالا برای شما پیش اومده یه چیزیو یه سال گم کنین بعد پیداش کنین؟

عین معجزس ن

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره گردنبندم چندسال گم شد وقتی بچه بودم 

در حالی ک یادمه تو حموم درش اوردم 

بعد تو کابینت پیدا شد

هیچ چیز از هیچکس بعید نیست پس از همدیگه بت نسازید...😇اگه تینا صدام کنی خوشحال تر میشم💚😁                                    
2728

حلقه م رو که خیلی هم سنگین بود گم کردم انقدرررر گریه کردم فک کردم بیرون افتاده ولی بعد شش ماه که میخواستم خونه تکونی کنم از زیر بخاری پیدا شد

آرزو دارم سال ۱۴۰۲تو خونه مستقل خودم باشم تا از این جنگ اعصاب خلاص شم اگه دوست داشتین واسه رسیدن به آرزوم برام دعا کنید 🌺
2738
آره واقعا ساعتم به خاطره ها پیوسته بود    

من زیاد پول پیدا کردم

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

حلقه ازدواج شوهرمو بعد دوسال از راه پله خونه پیدا کردم،داشتم راه پله و کاراژو زیر زمینو تمیز میکردم با جارو دستی داشتم آشغالها رو جمع میکردم دیدم حلقه شوهر م انقد خوشحال شدیم واقعا معجزه بود

❤هر که در عشق سر از قله بر آرد هنر است، همه تا دامنه کوه تحمل دارند❤
حلقه ازدواج شوهرمو بعد دوسال از راه پله خونه پیدا کردم،داشتم راه پله و کاراژو زیر زمینو تمیز میکردم ...

واقعا؟ دروووغ مگه میشه یه حلقه دو سال رو راه پله بمونه و کسی هم اونو نبینه این دیگه خیلی معجزس

2706