2737
2739
عنوان

داداشم منحرف نشه 😐

| مشاهده متن کامل بحث + 6645 بازدید | 156 پست
و این رو بدونید ک کنجکاویش دراین باره ودراین سن مسئله کاملا طبیعیه .پس ب چشم مجرم یا گناهکار بهش نگا ...

افرین دقیقا منم دعواش نکردم ولی از وقتی گوشی دست میگیره واسه کلاساش کنجکاوتر شده

چ وحشتناک شده  یطوری شده که باید ارتباط بچها و استفاده از موبایل رو به حداقل رسوند وگرنه از دس ...

اره دقیقا الان  یه طوری شده که اگر یکی دوست پسر نداشته باشه به چشم‌منگل وعقب افتاده میبیننش 

اونایی که دوست‌پسر دارن افتخار میکنن‌جلوی دوستاشون ایناهم‌فکر‌میکنن ،باید دوست پسر داشته باشن

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

بابایه چیزطبیعیه،من پسرم بدنیااومد،جاریم باشومبولشوررفت،من اعتراض کردم،گفت میخام بدونم این بچه مشکلی ...

گفتند که او عاشق گیسوی کمند است،،،موهای من از عصر همان روز بلند است 👧
2728
یه چیزی‌میگی گلم اتفاقا الان دخترا مجازی رو کردن‌بهانه، همه یه گوشی دست گرفتن به جای درس بادوستاشو ...

اخه مگه گوشی رو میدین دست بچه ها؟باید دست خودتون باشه یا کنارشون باشید گروهایی که میرن رو یا حذف کنید یا چک کنید باورتون میشه من برادرم ۱۷ ساله و خواهر ۱۲ ساله مو هی چک میکنم😐

2738
بابایه چیزطبیعیه،من پسرم بدنیااومد،جاریم باشومبولشوررفت،من اعتراض کردم،گفت میخام بدونم این بچه مشکلی ...

رفتار جاریت به نوعی تجاوز به روح و روان و جسم بچه بوده

و چه جالب که راحت تعریف میکنی

ای کاش اطلاعات مردم یکم زیاد بشه ادم شاخ در میاره از حرفاتون

گفتند که او عاشق گیسوی کمند است،،،موهای من از عصر همان روز بلند است 👧
حمله نکنید بهم ولی شدیدا از پسرای بی ادب و پرو بدم میاد  این بچه رو هم ببرید روانپزشک ، چه معن ...

نه اصلا پرو نیست خیلی ساده س ولی خب میبینه ما حساسیم روش و لباس باز نمیپوشیم اینم وقتایی که میخواد سربه سرمون بذاره دست میذاره رو نقطه ضعفمون

ببخشیدا،دودول کوچولوش راست شده بود🤦😂😂 به زورجلوی خندموگرفت،اومدم بیرون،به باباش گفتم،باباش رفت ب ...

وای خب بهش میگفتید وقتی میخواد جیشت بیاد اونجوری میشه یا وقتی سردت میشه و از این چیزا بخدا بچه داری خیلی سخت شده.هم جنس بازی هم بین دوستا خیلی زیاد شده واییی مراقب باشید.من مجردم ولی رو بچه های غریبه هم نمیدونم چرا حساسم

اره دقیقا الان  یه طوری شده که اگر یکی دوست پسر نداشته باشه به چشم‌منگل وعقب افتاده میبیننش&nbs ...

وای آره.همین دوستا هستن که حالا اگه خودشون فرهنگ و خانواده ندارن این بچها رو به راه غلط میکشونن

اخه مگه گوشی رو میدین دست بچه ها؟باید دست خودتون باشه یا کنارشون باشید گروهایی که میرن رو یا حذف کنی ...

من‌خودم‌هنوز دخترم مدرسه نمیره،ولی دختر خواهرم،کلاس مجازی رو کرد بهانه وایراد گوشی گرفت که نمیتونم‌درس بخونم

خواهرم واسش ۵ملیون داد گوشی الان،اصلا درس بی درس ،همش گروه وفیلم دانلود کردن و خواهرمم بیچاره سرکاره مجبوره  یعنی کسی تو موقعیتش نیست که درک کنه

2706