2737
2734

وقتی خونه مادر شوهرتون میبینینش چطور برخورد میکنید سلام میکنید یا نه؟؟؟

کلا اگر مادر شوهرتون در موردش جلوی شما صحبت کنه 

عکس العمل شما چیه؟ به صحبت هاش گوش میدید یا چی؟  

لطفااا دلیل قطع رابطه خودتون و جاریتون رو حتماااا بگید مرسی

تابستون بود بارون میومد من زیر درخت نارنج توی حیاط خونه پدری نشسته بودم بوی نم بارون و بوی درخت نارنج تمام وجودمو پر از عطر خوشبختی کرده بود من دختر همون بارونیم که بعدازظهر تابستون اون سال میبارید

دیگ بنظرم خیلی ضایعس همو ببینین و سلام نکنین

کسی که طرز فکرش با شما متفاوت است، دشمنت نیست، فقط انسان دیگریست . 🌱💚🌈 توضیح دادن نشانه ضعفه. شما هروقت سعی میکنید چیزی رو بیشتر توضیح بدید، بیشتر ضعیفید. پس قدرت در اینه که راجع به هیچ چیز، هیچ توضیحی ندید، هیچوقت.😊 دوستان:😂😂منظور مهران مدیری این نبود ک موقع تبادل نظر برای همدیگه توضیح ندین. منظورش این بود ک اگ یه راهی رو انتخاب کردی و مطمئن بودی درسته و دیگران همش میخواستن منصرفت کنن، بهشون توضیح نده.تو راه خودتو برو، اونا نتیجه رو میبینن، و میفهمن ک تو انتخاب درستی داشتی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

سلام

از یه فرهنگ نیستیم و بهتره بخاطر راحتی روانم رابطه خصوصی نداشته باشیم

توی خونه مادرهمسرم ببینم احترام میذارم و سلام میکنم و قهر نیستم

ولی نه خونمون دعوت میکنم نه میرم خونشون

سعی میکنم کمترین برخورد رو باهاشون داشته باش چون حریم خودشون رو محترم نگه نمیدارن

😁
اره سلام میدیم   مادرشوهر هم راجع بهش حرف بزنه خودمو میزنم به نشنیدن

چرا قطعدرابطه کردید؟ 

تابستون بود بارون میومد من زیر درخت نارنج توی حیاط خونه پدری نشسته بودم بوی نم بارون و بوی درخت نارنج تمام وجودمو پر از عطر خوشبختی کرده بود من دختر همون بارونیم که بعدازظهر تابستون اون سال میبارید
2738

ما قهر نیستیم هر جا هم ببینیم همو سلام میکنیم.

قبلا مادرشوهرم غیبتشو میکرد حرف نمیزدم. الان فقط دنبال اینه که رفت و امد رو دوباره شروع کنیم منم قبول نمیکنم. میگم کم زجرم ندادین که باز دوباره بخوام صمیمی بشم باهاتون

واقعا چطوری دلتون میاد قطع رابطه کنید؟؟؟

پیش میاد

یعنی رابطه انقدر کم میشه که شبیه قطع کردن میشه

اگه کسی هر بار شما رو ببینه بی احترامی کنه یا حرف بد بزنه یا رفتار نامناسب کنه روابط به سمتی میره که کمتر و کمتر همدیگه رو ببینید

برای من نقطه اخر این ماجرا این بود که دعا توی چمدونم گذاشتند

😁
واقعا چطوری دلتون میاد قطع رابطه کنید؟؟؟

یه سوال 

اگر کسی بهت توهین کنه میری فداش شی؟؟

https://uupload.ir/files/ej36_۲۰۲۱۰۱۲۳_۱۳۵۳۱۵.png

آقا    هستم🙋     🔵💲💙  بجای ایراد گرفتن  از دیگران   به فکر اصلاح خود باش 👐انگشتان دست را ببین بعد قضاوت کن 👂👂برای یاد گیری هیچ وقت دیر نیست  😑در جمع همیشه  خاموش باش  تا ذهن تقویت شود   کاربر  سال 85
2706