2726

بیشتروقتا بیرون میره با دوستاش خیلی کم خونه هستش وقتی هم خونست همش بداخلاقی میکنه عصبانی بشه چیز پرت میکنه همش دستورمیده حتی اب خودش نمیخوره وقتی اعتراض میکنم میگه خرجتو میدم میگم من زنتم نوکرت که نیستم میگه من زن گرفتم که  نوکرم باش  وگرنه نون اضافه که نداشتم زیادم اعتراض کنم میگه بفرما خونه بابات بعد الان دلم میخواد مثل شوهر بچه ها اینجا بهم اهمییت بده واسم کادو بخره بهم بگه دوست دارم از این چیزا دلم میخواد خواهرانه راهنماییم میکنید?

تو خونه باهم بازی کنین

فیلم ببینین

پایه باش برافوتبال دیدن 

ک توخونه سرگرم شه

هیچ چیز از هیچکس بعید نیست پس از همدیگه بت نسازید...😇اگه تینا صدام کنی خوشحال تر میشم💚😁                                    

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

چجوری تا الان تحملش کردی

میشه برای منم صلوات بفرستین برای خوب شدن ❤زندگیم❤ دعا کنین التماس دعا دارم💚                            اگه فرستادین بگین منم براتون صلوات بفرستم 

از این اعصاب خوردکن هاست شوهرت

به بعضیام باس گفتی اونی که برات کف میکنه دلستره نه من😛😜😝                                                            ❤گرنگهدار من آن است که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد❤                                                                        
2706