گرمی جات میل کن🌹

من پایان این تاریکی را دیده ام، روشنایی در راه است. اشک هایت را نگه دار برای گریه های از سر شوق.همه ی دنیا فدای سر پسرک یا دخترک  نازم(البته هنوز به دنیا نیومده خخخ خدایا من و عشقم رو بیشتر از این معطل نکن دیگه قربونت برم به ستوه اومدیم گناه داریم خب )یه عده از تو متنفر هستن،این برای این نیست کـه تو کاری کردی کـه کينه دارن،دلیلش اینه کـه تمام کارهایی کـه اون‌ها آرزوش رو دارن تو داری انجام میدی!(یه صلوات برام میفرستی مهربون که عید۱۴۰۳ به حاجتم برسم💔) جواب دندون شکن خیلی دارم اما سکوت میکنم چون ۱_ اعصاب خیلی مهمه و میزارم خدا برام بجنگه ۲_ نمیخوام دلی بشکنه از حرفا و کارام .هر شب دو دقیقه با خدا حرف بزن؛  هر روز ب کام تو رقم خواهد خورد.اجازه نده هیچ کس پاشو رو رویاهات بزاره  ناشنوا باش وقتی که__ به آرزوهات میگن محال شاد باش و بخند :) بزار بفهمن قوی تراز دیروزی ⁦( ◜‿◝ )♡⁩  هرچی طوفان زندگیت بزرگتر باشه رنگین کمون بعدش قشنگ تره. زندگی مثل بادکنک میمونه اگه رهاش نکنی هیچوقت نمیفهمی تا کجا میتونه اوج بگیره( لطفا همو دوست داشته باشیم تا دنیا جای قشنگ تری بشه.خوش باش که هر که راز داند*داند که خوشی خوشی کشاند،،،، ،،،شیرین چو شکر تو باش شاکر*شاکر هر دم شکر ستاند (فعلا باید خودمو با شرایط جدید به وجود اومده وفق بدم تا ببینم چی پیش میاد.برای خودت ارزش قائل باش تو لایق بهترین هایی.اما هنوز تموم نشده.باخبر باش پس از ظلمت این چند صباح صبح دولت بدمد شادی ما پشت در است.اعتماد به نفس بالا داشتن یعنی روی خودت زوم کنی نه دیگران.هرروزم که دنیا یه خوابی برای ادم میبینه ماشالله.سخت نگیر(هر چی که سخت بگیری بازم خودت اسیری)منعطف باش.خدایا تو بساز تو بسازی قشنگه

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
شما خودتون استفاده کردید؟اگر اره کی خوردی

راریانه من روز اولش خوردم پدرم در اومد. ولی ملایم تر میخای پونه و یک هفته قبل سیکلت روزی یکی دوبار دمکرده اشو بخور

هُوَ رَبُّ المُستَحیل و أنت تبكي عَلَي المُمكن.او خداوند ناممکن هاست،در حالی که تو بر ممکن ها گریه میکنی
راریانه من روز اولش خوردم پدرم در اومد. ولی ملایم تر میخای پونه و یک هفته قبل سیکلت روزی یکی دوبار د ...

ممنون عزیزم

دقیقا رازیانه دارم و الان داشتم به اون فکر میکردم که روز اول عین شما بخورم

یعنی خوردی چطوری شدی؟فقط رو همون دوره پریودیت اثر گذاش یا اینکه تاثیرش تو بقیه دوره ها هم ادامه داشت

ممنون عزیزم دقیقا رازیانه دارم و الان داشتم به اون فکر میکردم که روز اول عین شما بخورم یعنی خوردی ...

خیلی زیاد شد و خیلی بد بود. من دو دوره لک می دیدم و کم بود دوره بعدی روز اول لکه بینی اشتباه کردم رازیاته خوردم وحشتناک بود فکر کنم تو پریود نباید خورد. پونه را دکتر طب سنتی چند سال پیش بهم گفته بود تنبلی داشتم و نامنظم بود گفت یک هفته قبل سیکلت بخوره. و جواب گرفتم این چند وقت هم چون طبعش گرم هست و کلا ارومم میکنه گه گاهی میخورم. اینا همش از استرسه ادم اینحور میشه

هُوَ رَبُّ المُستَحیل و أنت تبكي عَلَي المُمكن.او خداوند ناممکن هاست،در حالی که تو بر ممکن ها گریه میکنی
خیلی زیاد شد و خیلی بد بود. من دو دوره لک می دیدم و کم بود دوره بعدی روز اول لکه بینی اشتباه کردم را ...

اره من بخاطر مشکل پدرم استرس زیادی بهم وارد شد.قرص ضد استرسم میخوردم

پس منم یک هفته مونده به پریودی پونه میخورم ببینم موثره

اوه پس خوب شد باهات مشورت کردم.لکه بینی خیلی بده