2726
عنوان

دوست پسرای باحالی داشتما😂😐

903 بازدید | 81 پست

از دبیرستان هرچی کشتی گیر و فوتبالیست و بوکسر بود سمت من بود

البته من باهاشون دوست نشدم

فقط ی دوست‌پسر داشتم ک قاچاق چی بود و مسلط ب 3 زبان و 3تا شناسنامه داشت هکر هم بود

چن ماه بعدش یکی دیگه افتاد ب جونم اونم داشت واتساپم هک میکرد گفت همه چیت رو سیستمه و آخرین بار ساعت فلان تو دیتابیس گوشیت بودی

امروزم یکیشون مربی دنس بوده میگه متن آهنگ دوباره دل هوای با تو بودن کرده رو اون نوشته

اگه میدونین متن اون ترانه مال کیه بهم بگین تا بفهمم چاخان میکنه یا ن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

اجازه بدین باور نکنم😂😂😂

داغ جوون‌دیده ی پر‌پر منم..مسلخ سروای تناور منم.. باغ گل بی بر و بی برگ،من.. غربت آهوی جوون مرگ،من.. ناجی باغ گل بی برگ کو؟.. ضامن آهوی جوون‌مرگ کو؟.. شب شد و پیک تب و غم سر رسید،.. عطر گلاب از خود قمصر رسید.. chavoshi ❤ 

آرش دلفان متن این اهنگو گفته خودشه 😂

مامان شدن یعنی حالا دیگه تنها نیستی💕 و یه همدم کوچولو داری که کافیه دستتو بذاری رو دلت♥️ و کلی باهاش حرف بزنی و آروم آروم به آرامش برسی.🤩 مامان شدن یعنی نه ماه نچشیدن یک خواب آسان🤰، یعنی نصف شب بلند شدن که مبادا بد خوابیده باشی و نی نی ات🍼 یه وقت ناراحت باشه..عشق مامان خوش اومدی تو دلی مامانی دختر گلم❤️❤خدایا این لحظه های ناب رو نصیب همه اونایی که منتظرن بکن دامنشون رو سبز کن🤲☺️
2706