2726

کم کاری تیروءیید اکثرا تو آدمای بلغمی مزاج رخ میده

گوشت گاو و مرغ سردیه بهتره مصرف نشه گوسفند و بوقلمون گرمی ان

آزاد شدم آزاد ننه😆😆😆😆 به سلامتی همه رفع تعلیقیاااا

گوشت قرمز چون یه منبع غنی از رویه برای کمکاری تیروئید خوبه

رژیم غذایی تغییر خاصی لازم نیست داشته باشه ولی در هر صورت یک رژیم متعادل خیلی به بهبود سلامتی کمک میکنه

فقط یک سری پرهیزات مثل انواع کلم هست که بهتره نخوری

در کل کنترلش فقط با دارو هست که دوزش رو طبق آزمایش پزشک تعیین میکنه

خیلی وقتا مردم در مورد سفر به گذشته فکر میکنن و نگران یه تغییر تصادفی تو زمان حال هستن                                اما هیچکس تو زمان حال فکر نمیکنه که بتونه آینده خودش رو به طور اساسی تغییر بده...!  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
بچه ها کسی نمیدونه آیا قرص لووتیروکسین عوارضی داره یا نه

اوایل که شروع به خوردنش میکنی یکم حالت سر جاش نیست نوسانات روحی داری 

اگر خارجی گیر آوردی حتما اونو بگیر زیادم گرون نیست ورقی ده تومن 

اگه امضامو میخونی بهم لطف کن و برای سلامتی تو دلیم یه صلوات مهمونم کن 😘منم از خدا میخوام آرزوهات برات خاطره بشن 🤗
اوایل که شروع به خوردنش میکنی یکم حالت سر جاش نیست نوسانات روحی داری  اگر خارجی گیر آوردی حتما ...

آخه من ۴ماهه میخورم ایندفعه که آزمایش دادم آنزیمهای کبدی ام خیلی بالا رفته.میگم شاید از لووتیروکسین باشه

آخه من ۴ماهه میخورم ایندفعه که آزمایش دادم آنزیمهای کبدی ام خیلی بالا رفته.میگم شاید از لووتیروکسین ...

کلا دکترا به تیرویید میگن فرمانده بدن

من یه مدت به شدت با قلبم درگیر بودم اصطلاحا میگفتن کاردیومیوپاتی ضربانم کند شده یعنی گاهی وقتا صدم ثانیه ای نمیزد،تهش گفتن از تیروییده.

چشمام ضعیف شد دکتر همینو گفت

و دقیقا مشکل کبد و تنبلی تخمدانم از همین بی صاحابه 

فقط باید کنترلش کرد،البته دوستام میگن تو طب سنتی درمانش هست ولی هنوز امتحان نکردم 

اگه امضامو میخونی بهم لطف کن و برای سلامتی تو دلیم یه صلوات مهمونم کن 😘منم از خدا میخوام آرزوهات برات خاطره بشن 🤗
کلا دکترا به تیرویید میگن فرمانده بدن من یه مدت به شدت با قلبم درگیر بودم اصطلاحا میگفتن کاردیومیوپ ...

واقعا تنبلی تخمدان از تیروییده من دارم تنبلی اگ تیروعیدم خب شه تنبلی هم خوب میشه