2726

عزیز مشکل تو و بابات نیستین ک ببخشیدا داداشات خودشون کوندن  دنبال ابن کاران وگرن منم بابا ندارم باید داداشام برن زن های پیر خراب بگیرن 😕

- عَز خودِتون‌ اِنسآنیَت بہ جآ بِذآرید تولیدِ مِثل رو هَمِہ حِيوونآ هَم بَلَدَن😹🖕🏿

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
یه ذره هم به این فکر کنید که تربیت برادرتون اینجوری  بوده و توی هر رابطه ای دو نفر وجود دارند . ...

گول میخورن پسر جوون که شهوت بهش غالب میشه عقلش زایل میشه بعد که بزرگ بشه مثل سگ پشیمون میشه 

گول میخورن پسر جوون که شهوت بهش غالب میشه عقلش زایل میشه بعد که بزرگ بشه مثل سگ پشیمون میشه 

پسری که گول بخوره براتون قابل توجیه هست؟

دختری که گول بخوره چی؟ همینو راجع به دخترا هم میگید؟

😁

استارتر این چه حرفیه میزنید شما؟؟؟؟؟////////

برادراتون بچه نبودند مه خام شن گول بخورند و یا هرچی عقل داشتند رفتند سر این موضوع 

بعدم چه اشکال داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

مهم تفاهم و دل خوش هست که خدا کنه بحق محمد ال محمد صل الله علیه و اله 

دلشون شاد و خرم باشه ..........

دیگه برا خودشون خواستند تصمیم بگیرند ...........

حالا کی این وسط مقصره خدا داند پدرتون یا مادرتون یا اصلا هیچکس..........

شما با جان دل باید قبول کنید این شرایط و احترام بگذارید ..........

مگرحضرت  پیامبر ص که رفتند حضرت ام المومنین و ام فاطمه الزهرا یعنی خدیجه کبری س رو گرفتند چیشد؟

وجود مطهره و مبارکه صدیقه زهرا س رو بدنیا اوردند و بقول خود پیامبر بهترین زنان من خدیجه بانوی بهشتی بود .............من نمیخام قیاس کنم ولی اینو بدونید این چیزا از آن زمان بوده و مشکلی نیست ..........

شما فکر زندگی خودتون باشید ان شاالله که به بهترین نحو امکان خرم باشید در کنار هم.........

بدرود                                      
والا حضرت خدیجه اگه میرفتن باهاش صحبت میکردن و میگفتن بدرد هم نمیخوردید قطعا ازدواج نمیکرد... و همچن ...

اره واقعا اینقدر حرصم میگیره میان همه چی رو قاطی اسلام میکنن بابا 1400 سال پیش بوده با الان مقایسه نکن 

اون جوون زندگیش تباه میشه خدارو خوش نمیاد خدا اعنت کنه اینجور زن هایی که دام واس پسر جوون پهن میکنن

حتما همینطوره خودم جوابشو میدم 

الاانگار این موضوع توجامعه داره عادی میشه زن دایی شوهرم با 56 سال سن ازشوهرش طلاق گرفت الابایه پسر 25 ساله ازدواج کرده .دیروز یه خانمی توارایشگاه دیدم 67 سالش بودبا یه مرد 43 ساله رابطه داشت چقدرم تعریف می کردمیادخونه ام از نوک پام تا فرق سرم میبوسه😷😷

پسری که گول بخوره براتون قابل توجیه هست؟ دختری که گول بخوره چی؟ همینو راجع به دخترا هم میگید؟

اره میگم خیلی از دخترها هم راحت گول میخورن مخصوصا اگه نوجوان باشن و تازه به بلوغ رسیده باشن 

کم نیست دخترهایی که همین تو سایت میان میگن گول دوست پسرهامون رو خوردیم و پشیمون هستن فرقی نداره پسر یا مرد زن یا دختر تو هر سنی هر شرایطی امکان داره طرف خام حرف های طرف مقابلش بشه

برای ازدواج یا حتی رابطه دوستی دو طرف باید از لحاظ سنی بهم بخورن اینو از 1000 تا روانشناس بپرسین میگن زنی که الان 45 سالشه با مرد 30 ساله نباید ازدواج کنه وقتی مرد 45 ساله بشه زن میشه 60 ساله اون زن میتونه نیاز جنسی مرد 45 ساله رو برآورده کنه ؟؟؟؟

استاتر انتخابهای برادراتون شاید از نظر شما و ما اشتباه بوده ولی انتخاب خودشون بوده خوب و بدش هم اول تو چشم خودشون میره . اشتباه بزرگشون این بوده که خانواده رو در جریان ازدواجشون نذاشتند این نشون دهنده یه شکاف بزرگ بین شما و برادراتون هست . الان مجبورید و باید به انتخابشون احترام بذارید و قبول کنید ولی سعی کنید رابطه گسسته شده بین خودتون ( خصوصا مادرتون ) با برادراتون رو ترمیم کنید

برعکس قضیه رو هم نگاه کن، خواهر اون زنی هم که 15 سال بزرگتره میتونه میاد میگه که یه جوون هوسباز اومده خواهر منو دستمالی کرده و حاملش کرده و الآن یه بچه 6 ماهه گذاشته رو دستش

عاشق افکار آدم ها باش نه خودشان
استاتر انتخابهای برادراتون شاید از نظر شما و ما اشتباه بوده ولی انتخاب خودشون بوده خوب و بدش هم اول ...

بخدا تمام تقصیرا گردن پدرو مادرمه پدرم به شدت بداخلاقو قانونمند بود البته قانون خشک خودش منطورمه...مادرم دیگه بشدت مهربونه هرچی بگم کم گفتم تابحال نشده مخصوصا باپسراش مخالفت کنه مثل ۲تا دوست صمیمین باهم حتی مخالف چیزیم باشه ازطرفشون بما نمیگه و سکوت میکنه تا کاریو ک دوس دارن انجام بدن پسرا... بابام ک پیشمون نیست ولی تصمیم گرفتم دیگه با مادرم حرف نزنم چون مطمئنم اینبارم درجریان بوده و سکوت کرده و با سکوتش اجازه داده به داداشم ک بره کارشو انجام بده

2706