2410
2553
عنوان

قرص لاغری هزال میخورم اما

6811 بازدید | 14 پست

اما مثلا بگیم جلو اشتهامو میگیره یا چیز دیگ نه اثلا چیزی نیس زنموم میگ نخور یکی خورد معدش کرم افتاده بود کسی خورده تا حالا لاغر شده

افتخارنان بیر ترکم 😊😊😘

من با هزال ماهی پنج کیلو کم میکنم  

هزال جلوی اشتها رو نمیگیره اگر مرتب بخوری فقط اسهال میکنه 

در کنارش یه ورق ونوستات هم بخر قیمتی مداره ورقی ۱۶ تومنه 

صبح و ناهار هزال بخور 

شب ونوستات 

درضمن وقتی با قرص کم میکنی نباید به کسی بگی من مادر و خواهرم نمیدونه بعد شما زن عموت خبر داره 

وزن اولیه۸۳☹️ وزن هدف اول۷۵ 😘هدف دوم ۷۰🤩🤩🤩🤩
من با هزال ماهی پنج کیلو کم میکنم   هزال جلوی اشتها رو نمیگیره اگر مرتب بخوری فقط اسهال میکنه& ...

بهم گفت نیم ساعت قبل ناهار و شام بخور صبح رو نگفت؟اون قرص چیکار میکنه ضرر نداره ، چرا باید ندونن مثلا

افتخارنان بیر ترکم 😊😊😘

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

بهم گفت نیم ساعت قبل ناهار و شام بخور صبح رو نگفت؟اون قرص چیکار میکنه ضرر نداره ، چرا باید ندونن مثل ...

معمولا قرص لاغری رو ادم به کسی نمیگه چون میگم ازاده نداری با ورزش لاغر کنی و از این حرفا 

ونوستات هم معروفه تو نت سرچ کن میاد 

وزن اولیه۸۳☹️ وزن هدف اول۷۵ 😘هدف دوم ۷۰🤩🤩🤩🤩
2720
2714
میخام بگیرم گلم گفتم ببینم شما نتیجه دیدی،عزیزم خودت تغیری حس نکردی و اینکه چه قیمت گرفتید

۵۵تومن گرفتم نه تا حالا چیزی متوجه نشدم خب اول چربی های داخل بدن شروع ب سوزوندن میشه بعد بیرون یا سایزی ایشالا لاغر میشیم 😍😍

افتخارنان بیر ترکم 😊😊😘
۵۵تومن گرفتم نه تا حالا چیزی متوجه نشدم خب اول چربی های داخل بدن شروع ب سوزوندن میشه بعد بیرون یا سا ...

عریزم بهم اطلاع بده تعیر سایز وزن داشتی، راجبش البته من کالری شماری میکنم میخاستم زودتر کم کنم انشاله جواب بده

خدایا شکرت🙂❤
2706