2737
2734
عنوان

نظر شما چیه خانوما

98 بازدید | 13 پست

۵ ماهه عروسی کردم .. از اول هیج جلوگیری نداشتم اما باردار نشدم....

شوهرم میگه برو دکتر ..بهش گفتم دکترا میگن تا یکسال باید صبرر کنی بعد اگه نشد پیگیری کنی.. میگه الان برو اگه مشکلی بود زودتر بفهمی .. بچه ها میترسم ..چیکار کنم .. 

فقط یبار مجبور شدم قرص اورژانسی خوردم بعده اون پریودم یه ماه بهم ریخت دوباره منظم شد

ب شوهرم میگم شاید ایراد از تو باشه میگه اوکی بیا دوتایی بریم پیش متخصص ... ولی من میترسم بچه ها .. چیکار کنم اگه مشکلی داشته باشم..

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

عزیزم فقط توصیه میکنم بجای پوشک ازخوده فرش استفاده کنی واسه جیشو پیپی نینی عزیزت اینجوری مقرون به صرفه تره🥴👌🏽

ازین کاربری{2}نفر استفاده میکنن🙏🙏🙏 هموقضاوت نکنیم....من ندادم به سکینه قسمت میترررررسم،،یکنفر دادقسم درحرمت غوغاشد😭🏴🖤شکسته بالو پرِ من ولییییی دلم تنگ است سفربه کربلارو خودت درستش کن موووولای خوبم🖤🏴😭
2738

سلام دوست عزیز

اصلا نترس ... این خیلی خوبه که همسرت میگه دوتایی بریم آزمایش بدیم.

برید آزمایش بدین مطمئنا هر دوتون سالم هستین ...

ولی اینو بدون چون استرس و ترس داری تا الان باردار نشدی.

برو آزمایش بده که خیالتون راحت بشه مطمئن باش بعدش سریع باردار میشی.

تا خدا هست ... زندگی هست 😊
چه جواب چرتی دادی واقعا چه ربطی داشت ؟!

🙁😐

ازین کاربری{2}نفر استفاده میکنن🙏🙏🙏 هموقضاوت نکنیم....من ندادم به سکینه قسمت میترررررسم،،یکنفر دادقسم درحرمت غوغاشد😭🏴🖤شکسته بالو پرِ من ولییییی دلم تنگ است سفربه کربلارو خودت درستش کن موووولای خوبم🖤🏴😭

بنظرم انقد نگین تو مشکل داری اون مشکل داره.

تا خدا نخواد بذگی از رو زمین نمیوفته.من بد چندددسال جلوگیری درحالیک همه میگفتن شما دیگ باردار نمیشین ب زودی چون رحم تنبل شده همون ماه اول اقدام باردار شدم.

استرس نداشتع باش.

اگ اگ اگ خدایی نکرده مشکلیم باشه باید دو طرف پشت هم باشن ن اینک همو مقصر بگیرن.گررررچه الن زوده برا قضاوت خیلیا بد دو سه سال اقدام باردار شدن

🦄《برای خود زندگی کنیم نه برای نمایش دادن آن ب دیگران》🦄