2733
2734

یعنی من دراین مورد بدبخت ترینم،نصف عمرم رو شبا تنهام،نصفه شبا همش میبینم کسی اومده تو خونه،داد میزنم تو کی هستی؟ولی صدام درنمیاد،بختک میفته روم،قبلا اینجوری نبودم اینجوری شدم،هیچ راهیم پیدانکردم والا،با اینکه با برق روشن وتلویزیون روشن میخوابم

دوست خوب نی نی سایتی من،چقدر خوبه که اولین نسخت تو هرتاپیکی این نیس که ببین به نظرم شوهرت داره هرز میپره یا ببین من نمیفهمم چرا تو این زندگی موندی طلاق بگیر.چقدر خوبه که راست یا دروغ فخر نمیفروشی حالا بخاطر  اخلاق همسرت یا موقعیت مالی یا...چقدر خوبه که درک میکنی عقاید مذهبی ادما باهم متفاوته،چقدر خوبه که پای تاپیک یه کاربر غمگین که داره درددل میکنه نمیای بنویسی خب که چی.من افتخار میکنم دوستی مثل تو دارم و خوشحال میشم فقط امثال تو با من حرف بزنن اینجا.زندگیت غرق شادی و ارامش🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم شب ها می ترسم چون داداشم یه فیلم ساختگی ترسناک آورد نگاه کردیم از اون موقع می ترسم😑😑

هیچی نصفه شب میرم زیر پتو وبا خدا صحبت می کنم 

کار دیگه ای به ذهنم نمی رسه 🤕

تو رو جون هرکی دوست دارید با دیدن این همه بدبختی بچه نیاریدد💔 اینو بخون 🖤و یک دقیقه روش فکر کن اگه الان بچه دارید یا باردارید امیدوارم بهترین و آزادانه ترین زندگیو براش بسازید🍃 داشتم به خدای رنگین کمون عادت میکردم که بارون اومد و یادم داد....💔🥀بچه ها نخندینا...
2731
یعنی من دراین مورد بدبخت ترینم،نصف عمرم رو شبا تنهام،نصفه شبا همش میبینم کسی اومده تو خونه،داد میزنم ...

واییییی خیلی بده بختک 🤕

همیشه؟ خیلی سخته که 

تو رو جون هرکی دوست دارید با دیدن این همه بدبختی بچه نیاریدد💔 اینو بخون 🖤و یک دقیقه روش فکر کن اگه الان بچه دارید یا باردارید امیدوارم بهترین و آزادانه ترین زندگیو براش بسازید🍃 داشتم به خدای رنگین کمون عادت میکردم که بارون اومد و یادم داد....💔🥀بچه ها نخندینا...
2738
وای بچه من بدتر از شما خیلی شبا میترسم با این شبا تو خونه تنها نیستم

آره منم تنها نیستم ولی شب ها تو یه اتاق دیگه ام خیلی می ترسم 

یه بار نصفه شب خیلی ترسیدم رفتم بالش رو کوبوندم تو سر داداشم گفتم من از دست تو نصفه شب خوابم نمی بره بیچاره داشت سکته می کرد 😂

فکر کرده بود عمرش به پایان رسیده 😂😂😂

منم مثل تو ام با ۲۴سال سن میترسم تو اتاقم تنها بخوابم  حتی اگر سر شبم بخوابم نصف شب پامیشم میرم پیش مامانم😑 یه مدت عادت کرده بودم به تنهایی خوابیدن بغدش یه فیلم ترسناک دیدم دیگه  از اون به بعد نتونستم‌

اگر فکر کنم بحث کردن با یک کاربر به جایی نمی‌رسه جواب نمی‌دم. بنابراین این جواب ندادن رو کم آوردن درنظر نگیر دوست عزیز. تا زمانی که حرفات عاقلانه باشه به نظرم لایق گفتگو هستی. هرجا هم فکر کردی من دارم اشتباه حرف میزنم با دلایل منطقی من رو مجاب کن. من با کمال میل عذرخواهی می کنم. با کاربرای کم سنی که خودشون رو عقل کل میدونن که کلا بحث نمیکنم چون همین نشونه ی بی عقلی شونه.
یعنی من دراین مورد بدبخت ترینم،نصف عمرم رو شبا تنهام،نصفه شبا همش میبینم کسی اومده تو خونه،داد میزنم ...

سلام منم اینجور بودم شبا میخوای بخوابی سوره های ناس و فلق و آیت الکرسی رو بخون و یه قرآن هم بذار بالای سرت خوب خوب میشی 

من هر شب تا فیلم وحشتناک نبینم آروم نمیگیگیرم 

از بس دیدم دیگه چرت شدن فیلما 

البته من از ۱۵ سالگی میدیدم دیگه عادت کردم ترسم ریخته

نگا میکنم بی تفاوت میرم میکپم😑😕

یه دختر جیگولوی مهربون که عاشق حیوانات و طبیعت و یوگا و کتابه. با من بنفش باشین💜. خدای مهربونم بابت همه نعمتات شکر😍🙏
2706