2726
عنوان

ترس از تهوع.

873 بازدید | 7 پست

یه مدت در اثر بیماری تهوع داشتم و بعد این ترس با من بود ولی مشکل ساز نبود اون روز تو مهمونی یه لحظه حس کردم حالم بهم میخوره از شدت ترس و اظطراب که یه وقت بالا نیارم هیچی نخوردم دست پامم خیس و سرد شد از اون روز اینجوریم توی مهمونی ها از شدت استرس دست پام خیس و یخ میشه هیچی نمیتونم بخورم میترسم دکترم برم قرص بده وابسته شم چیکار کنم خیلی عذاب میکشم

منم بچگی جراحی اپاندیس داشتم حساسیت به انتی بیوتیک داده بودم نمیدونستن چمه ده روز تو بیمارستان فقط استفراغ میکردم وحشتش تو جونم بود تا اینکه باردار شدم و فهمیدم اون دوران اصلا عذاب نکشیدم عذاب اصلی تو بارداریه وقتی 3 ماه تمام تهوع و استفراغ داشته باشی ترست تبدیل به عادت میشه 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

واااایییی نگوووو... من یه سال تنها رفتم قم پیش خواهرم و خاله هام بچت بودم سوم اینا... از اون سال شبا حالت تهوع داشتم و هنوزم هست ولی ی مدت خوب شده بود الان دوباره برگشت... از بالا اوردنم ب شددددتتت میترسم.. تهوم استرسی خیلی بدههههه

واااایییی نگوووو... من یه سال تنها رفتم قم پیش خواهرم و خاله هام بچت بودم سوم اینا... از اون سال شبا ...

ببین فقط با تجربه وحشتناکی ک داشتم شدیدا توصیه میکنم برو پیش یه روانپزشک یه مدت دارو بابد مصرف کنی ارامش و بهت بر مبگردونا 

ببین فقط با تجربه وحشتناکی ک داشتم شدیدا توصیه میکنم برو پیش یه روانپزشک یه مدت دارو بابد مصرف کنی ا ...

عصبیه معدم الان... اژ، الان دکتر گفت دارو بدمت بده ولی خب وقتی استرسم زیاد باشه یت ناراحتی زیاد کنم حالت تهوع میگیرم شدید و قدرت قورت دادمو کاملا از دست میدم