2733
2734
عنوان

شوهر بچه ننه😔

1017 بازدید | 73 پست

خانما، كسي بوده شوهرش بچه ننه بوده باشه و خوب شده باشه؟ چه كرديد؟چه كنم؟

اميدي هست... چون خدايي هست...هروقت كم آوردي فقط به آسمون نگاه كن...👻اونارم ولشون كن بزار توهم بزنن خودشونو بزنن به اون راه بزار فكر كنن تو ابله هستي...راه خودت رو برو... بهترين خودت باش @@@از موش كور توقع ديدن نداشته باش بزار زير خاك خودش بچرخه و حال كنه😂🤣 تو نيازي به توجه هيچ كس نداري بجز خدا و اونهايي كه اون بخواد پس اگر خوبي كردي نديدن اگر حق اتو خوردن و ذوق كردن غصه نخور اينا ميگذره ببين كجا رو ميگيرن ... دنده زندگيتو به موقع عوض كن💐بقيه اشو خلاص برو 😂

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

اره شوهر من روزی ۳ بار باید میدید مادرشو...الان ۱۰ روز یبار..

من کاری نکردم تو اووووج بدبختی ما که حتی دیگه ۱ برنج نتونستیم بخریم اونا ۱۰۰ میلیون زمین فروختن طلا خرید وبه خودش ودخترش انداخت......شوهرمم دلش سرد شد ازشون

جانی ودلی ای دل وجانم همه تو....

بچه ننه اولويت اولش رضايت مادرشه رضايت همسرش براش مهم نيست، بچه ننه از مادرش مشورت ميگيره، بچه ننه حاضره خانواده همسرش و همسرش رو فداي خواسته هاي خودش و خانواده اش كنه(سفر، خريد، سليقه و...)بچه ننه استقلال روحي ندارد وابسته به مادرش هست

اميدي هست... چون خدايي هست...هروقت كم آوردي فقط به آسمون نگاه كن...👻اونارم ولشون كن بزار توهم بزنن خودشونو بزنن به اون راه بزار فكر كنن تو ابله هستي...راه خودت رو برو... بهترين خودت باش @@@از موش كور توقع ديدن نداشته باش بزار زير خاك خودش بچرخه و حال كنه😂🤣 تو نيازي به توجه هيچ كس نداري بجز خدا و اونهايي كه اون بخواد پس اگر خوبي كردي نديدن اگر حق اتو خوردن و ذوق كردن غصه نخور اينا ميگذره ببين كجا رو ميگيرن ... دنده زندگيتو به موقع عوض كن💐بقيه اشو خلاص برو 😂
2738
سلام چی شده مگه🙁

يه گروه خانوادگي دارن، منم عضوم اول صبحي مامانش كليپ فرستاده از اين مدل صبح بخيري ها قربون صدقه مادرش رفته و پسر خواهرش كه سي سالشه، بعد به من كه ميخواد صبح بخير بگه يه عزيزم هم نميگه

كلاً خانواده خودشو ميپرسته و بچه ننه اس 

حالا این تفاسیری که میگی نه ولی شوهر من اوایل خیلی وابسته بود یه چیز کوچیک میخرید نصف میکرد برا مامانش هم میبرد 

مامانش هنوز که هنوزه یادآوری باهاش رفتار میکنه من خودم میگیره 

پدر شوهرم یه وقتی به شوخی میگه شیرش هم بده 

خیلی خجالت دوره به نظرم البته الان بعد دوسال خیلی بهتر شده خودش .شوهرم الان زشتی رفتارش رو درک میکنه 

ولی اوایل میگفت مامانم دوسم داره تو حسودی میکنی بعد دید که کل فامیل میگن بهش خودش رو جمع و جور کرد 

پسر ۳۰ ساله میخواست برا ۴ تا نون بخره ، مامانش بهش پول میداد 

خودش هم دیگه از این کارا خسته شد گفت مامان من بچه نیستم که .چند بار با داد و هوار گفته تا کم تر شده

بله خدا میدونه چندین سال چیکارا که نکرد تامنو از چشم شوهرم بندازه

شوهر من سه تا برادر از خودش بزرگتر داره 

مادرش اينا خواستن خونه عوض كنن سه تا برداراش ثروتمندن ولي هيچي ندادن اين گدا گشنه دارو ندارش رو داد مادرش اينا خونه اشون رو بزرگ كردن الانم از احمق بودن خودش لذت ميبره فكر ميكنه بچه خوبه است فقط همين نيست كه ميگم 

كلاً مدلش هست كه بچه ننه اس 

2706