2726
عنوان

بچه ها برنامه ریزی واکسیناسیون رو دیدین

| مشاهده متن کامل بحث + 704 بازدید | 46 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم خوشم نمیاد از این برنامه ریزی تا اون موقع کی مردس کی زنده🤦‍♂️😂

👇👇خانومای سایت توجه کنن ریختین رو سر من که چرا پسر تو سایت هست  باید بگم که من اتفاقی تو اینترنت یه موضوعی رو دیدم  اومدم جواب یک تاپیک رو بدم مجبور شدم ثبت نام کنم  بعد که جوابش رو دادم دیدم کلی تاپیک در مورد موضوعات مختلف  هست من هم عادت دارم افکارم رو بیان کنم واسه همین بعضی وقتا  تاپیک میخونم جواب رو میدم تا هم عقاید رو اصلاح کنم هم افکارم رو بیان کنم   درضمن جنسیت مرد هم بود پس الکی گیر ندیدن     اگه از حالا به بعد بخوای به من گیر بدی یعنی کمبود عقل داری پس گیر نده تو افکار خودت رو بگو و اون چیزی که دوست دارب تو تاپیک هات بنویس منم اون چیزی که میخوام  پس سرمون به کار خودمون باشه    کم عقل نباش  باشه؟
2728
یعنی این برنامه ریزی تغییر نمیکنه؟ 😭

والا برنامه ریزی رو نمیدونم. خود آمریکا که تولید کننده دو تا واکشن مهمه برنامه واکسن زدنش یک ساله است و فعلا هم فقط کادر درمان و بالای ۶۵ رو میزنه.

به نظر من که واکسن و این چیزا همه چرت هست چون این ویروس جهش پیدا میکنه و نمیتونن که هر روز برای اون واکسن تولید کنند .ما باید جوری بشیم که ضد ضربه بشیم و خودمون رو برای جهانی سخت تر آماده کنیم ،البته مردم ایران ۴۰ سال هست که با ویروسی خطر ناک تر دارن کنار میان .....

والا برنامه ریزی رو نمیدونم. خود آمریکا که تولید کننده دو تا واکشن مهمه برنامه واکسن زدنش یک ساله اس ...

دقیقا اونجا هم همینه الان خاله وعموی من که بالای۶۵ سالشونه زدن ولی بچه هاشون نزدن

2706