2726

من شوهرم نزدیک ۱ماهه با مادرش قهره

دیشب من زنگ زدم مادرشوهرم احوال پرسی بعدگوشی دادم ک باشوهرم صحبت کنه مادرش گوشی رو قطع کرد

من کلی ناراحت شدم

ازشوهرم خواستم بگه بهم چرا اینجوری شده

اونم همه چی رو گفت

گفت ک پدرش امده یکی از باارزش ترین دارایهاشو زده ب اسم برادرشوهرم ارزشش درحده ۶۰۰ میلیونه

همینجوری زده ب اسمش حالا اون یکی برادرشوهرم زنگ زده شوهرمو گزاشته سرکار و گفته باید مااعتراض کنیم شوهر ساده منم ز زده مادرش هرچی دوست داشته گفته

منم دیشب بهش صحبت کردم گفتم الکی خودتو خراب کردی خب داده ک داده مگه تو تنها داداششی بجز تو چن نفر دیگه ام هستن

چراالکی خودتودرگیرکردی باخانوادت حالا اون برادرشوهرهای دیگریم قشنگ دارن رفت وامد میکنن این وسط شوهرساده من شده ادم بده جالبه یکی از جاریهاامم ی دروغ گنده از زبون شوهرم ب مادرشوهرم گفته 😐

شوهرم خیلی ازدستشون ناراحته میگه اولا پدرمون کارخوبی نکرده بعدشم من بازم ناراحتم ولی پشیمون شده بخاطر اون حرفاهایی ک زده البته من پشیمونش کردم

حالا دلم میسوزه براش

انوقت حالبه مادرشوهرم ازدروغ یه چیز دیگه ب من گفت گفت یه بحث دیگه داشتیم

امروز میخوام ب مادرشوهرم زنگ بزنم‌گلایه کنم بگم کارخوبی نکردی گوشی قطع کردی

اخه بخاطر اون بحث پا پیش افتاده ک نباید اینقد کشش بدی 

چون اون تعریف االکی ک مادرشوهرم کرد یه بحث مسخره بود 

اون ک حقیقت نگفت منم میحوام ی دستی بهش بزنم

@ماحی۱۹۸۵   بیا نظرتو بگو

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
شما دخالت نکن در ضمن ممکنه همسرت حرفای ز‌شتی زده باشه ک خیلی دلخورشون کرده باشه

اره گفت گقتم بیجا کردید اشتباه کردید مگه اون چکار کرده ک این کارو دارید واسه یه بچه ۲۵ساله مجرد انجام میدید

ول کن بابا

اینا از هم عصبانین

بعد یه مدت اشتی میکنن

میشه گل‌ و بلبل شون

اونایی که این وسط واسطه هستن

خراب میشن

به شما ربطی نداره من کی ازدواج میکنم🙄به شما ربطی نداره من کی بچه دار میشم🙄به شما ربطی نداره جنسیت بچه من چیه🙄به شما ربطی نداره من‌دلم دختر میخواد یا پسر🙄به شما ربطی نداره من بچه دوم میارم یا نه🙄به شما ربطی نداره اسم بچه ی من خوبه یا بد🙄به شما ربطی نداره چرا طلاق گرفتم🙄به شما ربطی نداره من چی میپوشم🙄 اینه توالت مردم نباشید! اگه چاق شدن،لاغر شدن،پیر شدن یا هر چی شاید باورتون نشه ولی توالتشون اینه‌ داره و لازم نیست شما جیزی بگی😏توی تاپیک هام تجربه شخصی خودم از کنترول تنبلی تخمدان رو نوشتم.کاش ما ایرانیا یاد بگیریم خونه زن حامله و زنی که بچه تا ۳ سال داره نریم🙄ما زنا باید یاد بگیریم خیانت به ذات ادم برمیگرده نه رفت امد با سایر خانم ها😑اینجا ۹۰ درصد زنا توهم دارن که همه عالم و ادم دنبال شوهراشونن😏مال خودت تحفه😐.یک زن مدرن و موفق در این دوران  چندین نقش‌داره:۱.زن بودن ۲.فرزند بودن  ۳.همسر بودن ۴.مادر بودن  ۵.شاغل بودن  ۶.محصل بودن... وقتی میام نی نی سایت میبینم زنان مملکتم هیچ تغییری نسبت به دهه های ۲۰‌و ۳۰ نکردن!!! با همون طرز فکر ،با همون رفتار،‌با همون برخورد،با همون عقل،با همون‌عادات،با همون خرافات.،همون ‌خود کم‌بینی، همون وسیله برای مردان،همون زنان علیه زنان......فقط یه برچسپ فوق لیسانس خوردن و لباساشون عوض ‌شده..تو نی نی سایت اگه عروس مظلومی نباشی یعنی دریده ای..اخه اینجا همه عادت کردن برده باشن‌،،پس‌ فقط ‌برده های‌ سربزیر تایید میشن...تاپیک‌های جنسی مخصوصن اونایی که رخت و خواب پهن میکنن فورن گزارش میزنم چون اینجا سایت پ..نیست ،ما هم ماما تشخیص بکارت نیستیم...بچه ببینم‌تو سایت گزارش‌ میزنم..چون جاش اینجا نیست

شوهرت حق داره هر کی بود ناراحت میشد شما هم به نظرم زنگ نزن دخالت نکن . شوهرتم سرزنش نکن که عذاب وجدان بگیره با حرکت مادرش و اینکه پدرش به نام ی نفر زده فقط اونا باید بیان توضیح بدن و دلجویی کنن

بنظرتون خوب کردم اخه منم واسه اینکه شوهرم اروم بشه امدم شدم طرفدار پدرشوهرم گفت خودش صلاح دونسته این ...

حالا چ‌اصراری داری ک با مادر شوهرت رفت و امد داشته باشه 

ولی کلا پدر شوهرت کار خیلی بدی کرده   من بودم کلا قهر میکردم  بد ترین چیز فرق گذاشتن بین ...

جالبه ک من نزدیک ترین فامیل هستم تو عروسهاش ولی از من قایم کردن این بحثو 😏

ن من قهر نمیکنم داده ک داده بدرک 

نمیخوام خودمو سبک کنم همینجوری خودمو ب ندونستن میزنم ولی هوای شوهرمم دارم ک بقیه الکی پرش نکن

ازطرفی شدیدا اعتقاد دارم مالی ک ناراضی بشه و چشم ۶نفر ادم پشت سرش باشن اون طرف خیر ازش نمیبینه

اشتباه کردی پشت شوهرت رهاکردی اوناروچسبیدی اوناهم تورومحرم رازشون ندونستن نگفت دلیل قهرشوهرت چیه(البته شوهرتم دیربهت گفته)مادرشوهرت بجای ازرفتارشون پشیمون باشه گوشی روبروی همسرت قطع کرده 

2706