2737
2734
یا دایرکت میده   زمانی که بازه پیجت یا اکسپت      زمانی ک قفله پبجت

من پیجم همیشه بازه 

ولی هرکی جزو فالورام نیست میگه باید پیامی ک تو دایرکت میده رو من اول تایید کنم 

راهی نیست ک نیاز ب تایید من نباشع 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
من پیجم همیشه بازه  ولی هرکی جزو فالورام نیست میگه باید پیامی ک تو دایرکت میده رو من اول تایید ...

چون اکسپت میدن باید تایید کنی

وقتی جزو فالوورات باشن دایرکت میدن  که نیازی به تایید نداره

2💞سال گذشت خدا    2 ساله که منتظرم   من ناامید نمیشم خدا   تو هم نا امیدم نکن💞شنیدم که ضامن اهو شدی امام رضا   میشه ضامن منم بشی پیش خدا؟ 💞
2738

اگه میخای بدون درخواست پی امش بیاد تو دایرکت باید فالو دو طرفه باشه 

هم تو فالوش کن هم اون 

پی ام میاد دایرکت

الماس یک تکه زغال سنگ است که فشار را به خوبی تحمل کرده است.برای موفق شدن باید سختی هارا تحمل کرد.......              ما بده کسیو نخواستیم ولی هر چی زمین خوردیم صدای آشنا اومد
عزیزم کسی تو دایرکت بهم پیام میده ،اول باید تایید کنم من  میخوام بدون تایید من باشع چیکار کنم ...

در کل همینجوریه   کاریش نمیشه کرد   مال همه همینطوره  اول تایید کن بعد چت کن

👇👇خانومای سایت توجه کنن ریختین رو سر من که چرا پسر تو سایت هست  باید بگم که من اتفاقی تو اینترنت یه موضوعی رو دیدم  اومدم جواب یک تاپیک رو بدم مجبور شدم ثبت نام کنم  بعد که جوابش رو دادم دیدم کلی تاپیک در مورد موضوعات مختلف  هست من هم عادت دارم افکارم رو بیان کنم واسه همین بعضی وقتا  تاپیک میخونم جواب رو میدم تا هم عقاید رو اصلاح کنم هم افکارم رو بیان کنم   درضمن جنسیت مرد هم بود پس الکی گیر ندیدن     اگه از حالا به بعد بخوای به من گیر بدی یعنی کمبود عقل داری پس گیر نده تو افکار خودت رو بگو و اون چیزی که دوست دارب تو تاپیک هات بنویس منم اون چیزی که میخوام  پس سرمون به کار خودمون باشه    کم عقل نباش  باشه؟
اگه میخای بدون درخواست پی امش بیاد تو دایرکت باید فالو دو طرفه باشه  هم تو فالوش کن هم اون&nbs ...

ی سوالم من داشتم ازتون..من دگ زیادی ابتداییم تو اینستا😑کسی ک مارو فالو میکنه میتونه ببینه ما چیا سرچ کردیم یا استوری کیارو دیدیم؟😑😑😑

به نیت 
در کل همینجوریه   کاریش نمیشه کرد   مال همه همینطوره  اول تایید کن بعد چت ک ...

عزیزم مرسی ....میخواستم مطمعن بشم برای همه همینطوره که مطمعن شدم 

ممنونم از راهنمایی شما 😘😘😘😘😘

اگر اینستات فارسیه برو تو حریم خصوصی قسمت پیام ها اونجا تیکش رو بردار تا بقیه بتونن بهت پیام بدهند ب ...

دمت گرم ....قسمت درخواست پیام هارو خاموش کردم ،درسته؟

یا قسمت پیام هارو باید خاموش میکردم؟

خیلی گلی واقعا

باورم نمیشه 😅😅😅😅😅😅

2706