2726

سلام دلتون شاد روز خیلی عالی رو داشته باشید💚

میشه ی صلوات برای مادر مرحومم بفرستی🌷 اگ تونستی برای مادرم سوره یس بخون منم برات سوره الرحمن میخونم🌻❤️خبرم بده 

روحشون شادگلم فرستادم منم مادرندارم😢

💔همسرم💔جای توزیرخروارهاخاک نیست بلکه کنارمن هست کنارمنی ک عاشقانه تورودوست داشتم ودوست دارم و دوست خواهم داشت😔        💔همه کسم💔توازپیشم پرکشیدی ورفتی واکنون من ماندم و آینده ای پرازدرد😔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

الّلهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ و عَجّل فَرَجَهم

لطفا عزیزم برا امروزم دعا کن اتفاق بدی نیفته😭😔

🩵اگه حاجتی داری بگو برات آیه الکرسی بخونم💙برای خوشبختی و  آرامش منم اگه خواستید دعا کنید🤍 اگه راضی هستی لطفا برام یه سوره یس بخون 🙏🏻🩵بهم بگو  تا من هم در مقابل لطفت برات یه تسبیح صلوات بفرستم💙
2728
روحشون شادگلم فرستادم منم مادرندارم😢

خدا رحمت کنه مادرت رو ان شاالله حضرت زهرا شفاعت همه مادر و پدرا رو بکنن❣️صدقه بده برای مادرت ❤️🌸

میشه ی صلوات برای مادر مرحومم بفرستی🌷 اگ تونستی برای مادرم سوره یس بخون منم برات سوره الرحمن میخونم🌻❤️خبرم بده 
چرا نشه من فرستادم گلم صبحت بخیر 

صبح شمام بخیر مهربون ان شاالله سعادتمند باشی❤️

الّلهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ و عَجّل فَرَجَهم الّلهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّد ...

دوست مهربانم امیدت ب خدا باشه  منتظر خوبی. و خیر از طرف خدا باش❤️

خدا رحمت کنه مادرت رو ان شاالله حضرت زهرا شفاعت همه مادر و پدرا رو بکنن❣️صدقه بده برای مادرت ❤️🌸

فدات شم عزیزدل ممنون💋هیچکی جای مادرونمیتونه پرکنه😢

💔همسرم💔جای توزیرخروارهاخاک نیست بلکه کنارمن هست کنارمنی ک عاشقانه تورودوست داشتم ودوست دارم و دوست خواهم داشت😔        💔همه کسم💔توازپیشم پرکشیدی ورفتی واکنون من ماندم و آینده ای پرازدرد😔