2737
2734
عنوان

یه سوال از کیش داشتم بچه ها

| مشاهده متن کامل بحث + 373 بازدید | 31 پست

خیلی ممنون که بی شعورید، و به روی مبارک هم نمیارید

وقت کرونا کیش و مشهد و شمال میرید، و دور همی و همه چیزتون هم به راهه   

پس کی کرونا تموم میشه ،من به این حجم از زندگی مشترک عادت ندارم ،به من گفته بودن صبح میره شب میاد.... زن دوم نگیرین، یا زن دوم شمارو می‌کشه ، یا شما زن دوم رو میکشین ، یا زن اول هر جفتتون رو میکشه   
۳ شب و چهار روز . هتل لیلیوم بهترین هتلی بود که رفته بودم عالی تمیز هر شب برنامه داشتن و نوازنده میا ...

چقدر خوب با اینکه ناهارم بود قیمتش خیلی خوبه مبشه بگی با کدوم تور رفتین عزیزم ممنونم بابت راهنماییت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اینم سواله میای اینجا میپرسی ما فهمیدیم خوش گذرانی

نه واقعا ناراحتم دوچرخه سواری بلد نیستم

همه میگن دوچرخه سواری بهترین چیز تو کیشه

چون کرایه ها زیاده

بعد من چون بلد نیستم حس ضعف کردم‌.. میخاستم بدونم دوچزخه دو نفره میتونیم بگیریم ؟

یا ضایع میشم پیش شوهرم 

نمیدونستم از کی بپرسم اینجا پرسیدم 

2728
۳ شب و چهار روز . هتل لیلیوم بهترین هتلی بود که رفته بودم عالی تمیز هر شب برنامه داشتن و نوازنده میا ...

چقدر قیمت مناسب و عالی

لیلیوم خیلی هتل خوبیه اخه 

خیلی گرونه 

شماره و اسم تور رو میگین ؟

2738

هردو که باید بلد باشین به کنار باید قبلش تمرین کرده باشین چون تعادل حفظ کردن سخته

👇👇خانومای سایت توجه کنن ریختین رو سر من که چرا پسر تو سایت هست  باید بگم که من اتفاقی تو اینترنت یه موضوعی رو دیدم  اومدم جواب یک تاپیک رو بدم مجبور شدم ثبت نام کنم  بعد که جوابش رو دادم دیدم کلی تاپیک در مورد موضوعات مختلف  هست من هم عادت دارم افکارم رو بیان کنم واسه همین بعضی وقتا  تاپیک میخونم جواب رو میدم تا هم عقاید رو اصلاح کنم هم افکارم رو بیان کنم   درضمن جنسیت مرد هم بود پس الکی گیر ندیدن     اگه از حالا به بعد بخوای به من گیر بدی یعنی کمبود عقل داری پس گیر نده تو افکار خودت رو بگو و اون چیزی که دوست دارب تو تاپیک هات بنویس منم اون چیزی که میخوام  پس سرمون به کار خودمون باشه    کم عقل نباش  باشه؟
چقدر قیمت مناسب و عالی لیلیوم خیلی هتل خوبیه اخه  خیلی گرونه  شماره و اسم تور رو میگ ...

ای بابا مسافرت نیاین  شهر ما رو که شلوغ شده  لطفا شهر های دیگه رو وضع کروناش رو بدتر نکنین😕

👇👇خانومای سایت توجه کنن ریختین رو سر من که چرا پسر تو سایت هست  باید بگم که من اتفاقی تو اینترنت یه موضوعی رو دیدم  اومدم جواب یک تاپیک رو بدم مجبور شدم ثبت نام کنم  بعد که جوابش رو دادم دیدم کلی تاپیک در مورد موضوعات مختلف  هست من هم عادت دارم افکارم رو بیان کنم واسه همین بعضی وقتا  تاپیک میخونم جواب رو میدم تا هم عقاید رو اصلاح کنم هم افکارم رو بیان کنم   درضمن جنسیت مرد هم بود پس الکی گیر ندیدن     اگه از حالا به بعد بخوای به من گیر بدی یعنی کمبود عقل داری پس گیر نده تو افکار خودت رو بگو و اون چیزی که دوست دارب تو تاپیک هات بنویس منم اون چیزی که میخوام  پس سرمون به کار خودمون باشه    کم عقل نباش  باشه؟
یعنی حفظ تعادلش سختتر از تک نفرست ؟

ارع

2706