2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
من تنبلی تخمدان شدید. دارم ولی پریودم منظمه!حساب کتاب نداره این لامصب

من تا ماه پیش منظم بود... این ماه اقدام کردم. درد لانه گزینی نداشتم و ۲ روزه عقب انداختم اما باردارم نبودم😭 دلم به منظم بودنش خوش بود فقط😭😭

تیروئید کم و چندبار لستفاده قرص اورزانسی تخمدانم رو PCOکرد  بله یهو نامنظم شد

من تا ماه پیش منظم بود... این ماه اقدام کردم. درد لانه گزینی نداشتم و ۲ روزه عقب انداختم اما باردارم نبودم😭 دلم به منظم بودنش خوش بود فقط😭😭

2738

ببین من از روزی که پریود شدم همین داستان بود،چندسال مجردیم قرص hdخوردم وتاسالها منظم شد منظورم حتی بعد کنار گذاشتن قرصا.چند وقت پیش برا بچه دارشدن رفتم دکتر گفت تنبلی جزیی داری متفورمین میخورم یه شب درمیون،ازهمون ماه اولم مرتب شد.

دوست خوب نی نی سایتی من،چقدر خوبه که اولین نسخت تو هرتاپیکی این نیس که ببین به نظرم شوهرت داره هرز میپره یا ببین من نمیفهمم چرا تو این زندگی موندی طلاق بگیر.چقدر خوبه که راست یا دروغ فخر نمیفروشی حالا بخاطر  اخلاق همسرت یا موقعیت مالی یا...چقدر خوبه که درک میکنی عقاید مذهبی ادما باهم متفاوته،چقدر خوبه که پای تاپیک یه کاربر غمگین که داره درددل میکنه نمیای بنویسی خب که چی.من افتخار میکنم دوستی مثل تو دارم و خوشحال میشم فقط امثال تو با من حرف بزنن اینجا.زندگیت غرق شادی و ارامش🌹
من تا ماه پیش منظم بود... این ماه اقدام کردم. درد لانه گزینی نداشتم و ۲ روزه عقب انداختم اما باردارم ...

وقتی اقدام میکنی طبیعیه دیگه ناراحت نباش ایشالله زود باردار میشی

من تا ماه پیش منظم بود... این ماه اقدام کردم. درد لانه گزینی نداشتم و ۲ روزه عقب انداختم اما باردارم ...

انگار موقع اقدام بهم میریزه،درد لانه گزینی چجوریه؟

دوست خوب نی نی سایتی من،چقدر خوبه که اولین نسخت تو هرتاپیکی این نیس که ببین به نظرم شوهرت داره هرز میپره یا ببین من نمیفهمم چرا تو این زندگی موندی طلاق بگیر.چقدر خوبه که راست یا دروغ فخر نمیفروشی حالا بخاطر  اخلاق همسرت یا موقعیت مالی یا...چقدر خوبه که درک میکنی عقاید مذهبی ادما باهم متفاوته،چقدر خوبه که پای تاپیک یه کاربر غمگین که داره درددل میکنه نمیای بنویسی خب که چی.من افتخار میکنم دوستی مثل تو دارم و خوشحال میشم فقط امثال تو با من حرف بزنن اینجا.زندگیت غرق شادی و ارامش🌹

واسه من فقط یکم نامنظم بود روزاش و گاهی لکه بینی داشتم ولی ی بار به توصیه مامانم 10 روز تا قبل پری هرروز ی استکان رازیانه خوردم و بعدش هم پرولاکتینم رفت بالا هم وقتی پری شدم تا 20 روز قطع نمیشد دیگه رفتم دکتر فهمیدم پلی کیستیکم

2706