2733
2734
عنوان

دردودل

| مشاهده متن کامل بحث + 238 بازدید | 26 پست
واقعا متاسفم برات چون مگ ی پسر چقد ارزش دارع ک اینطوری خودتو بی ارزش کردی ک ب خودش اجازع بدع هربلایی ...

منم ازین حرفا خیلی به بقیه میزدم .جای من نیستی دوست عزیز .هیچکس از بی ارزش شدن خوشش نمیاد . فقط تلاش کردم برای حسم .

عمر و جوونیمو پاش گذاشتم دیگه بر نمیگرده اون روزا .ولی اون روز به روز ک پیشرفت کرد و تهش گذاشت توی ک ...

بخدا اون ادم یه انتخاب اشتباهه،اگه ازدواج میکردی جدامیشدی بهتر بود؟هنوزم جوونی،حالا دوروز دیگه ادمی سرراهت قرارمیگیره که میفهمی،به زمان اعتماد کن وبه حرف ماها.

دوست خوب نی نی سایتی من،چقدر خوبه که اولین نسخت تو هرتاپیکی این نیس که ببین به نظرم شوهرت داره هرز میپره یا ببین من نمیفهمم چرا تو این زندگی موندی طلاق بگیر.چقدر خوبه که راست یا دروغ فخر نمیفروشی حالا بخاطر  اخلاق همسرت یا موقعیت مالی یا...چقدر خوبه که درک میکنی عقاید مذهبی ادما باهم متفاوته،چقدر خوبه که پای تاپیک یه کاربر غمگین که داره درددل میکنه نمیای بنویسی خب که چی.من افتخار میکنم دوستی مثل تو دارم و خوشحال میشم فقط امثال تو با من حرف بزنن اینجا.زندگیت غرق شادی و ارامش🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بخدا اون ادم یه انتخاب اشتباهه،اگه ازدواج میکردی جدامیشدی بهتر بود؟هنوزم جوونی،حالا دوروز دیگه ادمی ...

تمام موقعیتامو رد کردم .خیلی نا امید تر از این حرفام ..نمیدونم شاید حق با تو باشه . برام دعا کن  

2728
تمام موقعیتامو رد کردم .خیلی نا امید تر از این حرفام ..نمیدونم شاید حق با تو باشه . برام دعا کن &nbs ...

حتما دعا میکنم ولی ناامید نباش،همسن های تو هنوزدارن خواستگاراشونو رد میکنن.

دوست خوب نی نی سایتی من،چقدر خوبه که اولین نسخت تو هرتاپیکی این نیس که ببین به نظرم شوهرت داره هرز میپره یا ببین من نمیفهمم چرا تو این زندگی موندی طلاق بگیر.چقدر خوبه که راست یا دروغ فخر نمیفروشی حالا بخاطر  اخلاق همسرت یا موقعیت مالی یا...چقدر خوبه که درک میکنی عقاید مذهبی ادما باهم متفاوته،چقدر خوبه که پای تاپیک یه کاربر غمگین که داره درددل میکنه نمیای بنویسی خب که چی.من افتخار میکنم دوستی مثل تو دارم و خوشحال میشم فقط امثال تو با من حرف بزنن اینجا.زندگیت غرق شادی و ارامش🌹

درس عبرت برات شد...

رابطه دوستی بیشتر از یک سال رو ببوس بذار کنار..‌

تا یک سال باید متوجه بشین به درد عم میخورین یا نه...

بعد باید رابطه رو رسمی کنین...

نه اینکه کشش بدین به اسم دوستی!

اونم ایران که مردها به زنشون هم متعهد نیستن چه برسه دوست دختر!  

توی دوستی هم دست بزن داشت؟😶

قیمت آب معدنی تو سوپرمارکت چهارتومنه تو کافی شاپ ۸تومن همون آب توی فرودگاه ۲۰ تومن                                                              آب همون آبه فقط مکان و جاش عوض شده                             اگه دیدی جایی ارزشت و نادیده گرفتن جاتو عوض کن🤍🤍
منم ازین حرفا خیلی به بقیه میزدم .جای من نیستی دوست عزیز .هیچکس از بی ارزش شدن خوشش نمیاد . فقط تلاش ...

برات دعا میکنم براارامش قلبت دعا میکنم.

اما وافعا دلم ع این همع بی رحمی گرف..چون اون اقا ب همع خواستع هاش رسید و ب قول شما روز ب روز پیشرفت کرد و الان بعد چن سال نامردی کرد اونم ب شمایی ک همع جورع کنارش بودی..ولی یچیزی اون تودوستی همچین بلاهایی سرت اوردع بود اگ ازدواج میکردین چیکار میکرد😑😑

2738
 درس عبرت برات شد... رابطه دوستی بیشتر از یک سال رو ببوس بذار کنار..‌ تا یک سال باید متوجه بش ...

اره هی میگفت برم سربازی بیام درست میشه همه چی.

رفت و اومد،  رفت سرکار،  پیشرفت کرد تهش این شد .

برات دعا میکنم براارامش قلبت دعا میکنم. اما وافعا دلم ع این همع بی رحمی گرف..چون اون اقا ب همع خواس ...

کور بودم چشمم هیچیو نمیدید .حتی همین الانم به اینکه یکی دیگه باهاش باشه فک میکنم میخوام بمیرم. باورت نمیشه پول نداشت بنزین بزنه .. پای همه چیش موندم .فقط میخوام تقاص بده 

کور بودم چشمم هیچیو نمیدید .حتی همین الانم به اینکه یکی دیگه باهاش باشه فک میکنم میخوام بمیرم. باورت ...

تقاص میدع مطمئن باش..خدا میبینع..شاید یکمطول بکشع اما بالاخرع تاوان میدع عزیزم