2726
عنوان

دردودل

238 بازدید | 26 پست

سلام دوستای گلم دلم گرفته بود خواستم یکم دردو دل کنم.

6 سال با یکی دوست بودم از اول قصدمون ازدواج بود هرچند اخلاق گند زیاد داشت بدبین بود دست به زن داشت ولی همه رو تحمل کردم چون دوسش داشتم حالا بعد از 6 سال که به یک جایی رسیده میگه من دیگه بکارش نمیام میگه من کثیفم دختری مثل من انتخابش نبوده.دارم دیونه میشم فقط دوست دارم اگر خدایی هس یکاری کنه تقاص بده    

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

ببین اولا میدونم الان حالت خیلی بده ولی همه ماها یه روزایی اینجوری رو کم وبیش گذروندیم.دوما اونی که تو دوستی میزنه بعد ازدواج بدتر میکنه.سوما هیچوقت هیچوقت هیچوقت منتظر تقاص خدا و فکر اینکه یه روز پشیمون بشه و...نباش تو زندگیتو بساز وروبه جلو برو،مطمین باش خدا دوستت داشته که از زندگیت حذفش کن

دوست خوب نی نی سایتی من،چقدر خوبه که اولین نسخت تو هرتاپیکی این نیس که ببین به نظرم شوهرت داره هرز میپره یا ببین من نمیفهمم چرا تو این زندگی موندی طلاق بگیر.چقدر خوبه که راست یا دروغ فخر نمیفروشی حالا بخاطر  اخلاق همسرت یا موقعیت مالی یا...چقدر خوبه که درک میکنی عقاید مذهبی ادما باهم متفاوته،چقدر خوبه که پای تاپیک یه کاربر غمگین که داره درددل میکنه نمیای بنویسی خب که چی.من افتخار میکنم دوستی مثل تو دارم و خوشحال میشم فقط امثال تو با من حرف بزنن اینجا.زندگیت غرق شادی و ارامش🌹

فدای دلت بشم ک مث خودمی😔😔😔😔برام دعاکن منم دعات میکنم

یه صلوات مهمونم کنید😔💝برام دعاکنید درحال جدایی هستم بخاطرخیانت.تهمت.حرف ناحق.دهن بینی.کتک زدن.....من کتک خورم ملس😭خدالعنتش کنه غرورم له شده زنانگی من له شده غرورم آسیب دیده وقتی ازم نمیدونی قضاوتم نکن ....🤙خدایی حوصله بحث ندارم ریپلای نکنید....بالا رو بخون ازدرد دلم بفهم....من بدنم همش زخمه همش....

برای همینه که اینجور روابط درست نیست و حرامه چوق حق خانوم همیشه بیشتر ضایع میشه چرا انقدر عادی شده برامون و راحت با نامحرم دوست میشن دخترا 

اَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد واَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد وَ عَجِّــل فَرَجَهُــم 

وای....

مرتیکه احمق خدا همچین میذاره تو کاسش بفهمه دور از جونت به کی بگه کثیف

کسی جز استارتر منو ریپلای نکنه ....اگه دلتون بحث میخواد یه تاپیک جدا بزنید تگم کنید میام اونجا حسابی از خجالتتون درمیام...گاهی جواب مزخرفات بعضیارو نمیدم ...من همون آدمیم که نه تحصیلات نه معدل الفم تاثیری روی حرف زدنم نذاشته حرفمو رک میزنم حق میزنم میخواد خوشت بیاد میخواد بدت بیاد پشت این کاربری یه آدم بی آزار نشسته که اگه خیلی اذیتش کنید بیفته سر لج باید سفره صلوات پهن کنید تا کوتاه بیاد....اگه ارجاعت دادم به امضام یعنی  نه تنها حوصله یاوه گویاتو ندارم بلکه به هیچ جای مبارکمم حسابت نمی کنم ....سعی کن زیاد به پر و بال من نپیچی من اعصاب ندارم یهو میزنم کتلتت میکنم به خود میای میبینی کتلت شدی ...حسن ختام اینکه تضمین میکنم من بی حوصله ترین ادمی هستم که توی عمرتون دیدید...

واقعا متاسفم برات چون مگ ی پسر چقد ارزش دارع ک اینطوری خودتو بی ارزش کردی ک ب خودش اجازع بدع هربلایی ک دلش میخواد سرت بیارع توام ب پاش موندی و الانم میگع نمیخوادت😑عزت نفستون کجاس اخع

ببین اولا میدونم الان حالت خیلی بده ولی همه ماها یه روزایی اینجوری رو کم وبیش گذروندیم.دوما اونی که ...

عمر و جوونیمو پاش گذاشتم دیگه بر نمیگرده اون روزا .ولی اون روز به روز ک پیشرفت کرد و تهش گذاشت توی کاسم 

برای همینه که اینجور روابط درست نیست و حرامه چوق حق خانوم همیشه بیشتر ضایع میشه چرا انقدر عادی شده ب ...

اره با اینک با ازدواج سنتی مخالفم ولی با بلاهایی که سرم اومده به این نتیجه رسیدم ازدواج فقط با خواستگار دوستی و رل زدن هم صرقا به خاطر سواستفادس و در موارد خیلی کم واقعا عشق به وجود میاد

برای همینه که اینجور روابط درست نیست و حرامه چوق حق خانوم همیشه بیشتر ضایع میشه چرا انقدر عادی شده ب ...

من دفعه ی اولم بودو الان واقعا پشیمونم .کاش هیچوقت وارد زندگیم نمیشد .از نظر روحی داغونم کرد 

2706