2726
عنوان

جاریم از زبون من حرف کشیده

| مشاهده متن کامل بحث + 2314 بازدید | 73 پست
من مجردم ولی زن داداش دارم ومیدونم چطورن.اینجاهم ماشالله کلی تجربه به دست اوردم.حالامن این اشتباهاتو ...

این یه شیطاااان بود که تازه فهمیدم

منم ۲۳ سالمه ساده و زود باور

خدارو چه دیدی؟ شاید قصه برگشت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

معذرت نخواد بهتره دوروز دیگه یکی از همین جاری ها خودش حرفی میزنه وباز باید بره معذرت خواهی

نمیدونم دیپه.گفتم من تجربه ای تواین زمینه ندارم.ولی اگه جای خواهرشوهر 

بودم اگه عذرخواهی میکرد یکم ازناراحتیم کم میشد والبته به شرطی که تکرارنکنه

خدایااااا شکرت...
معذرت نخواد بهتره دوروز دیگه یکی از همین جاری ها خودش حرفی میزنه وباز باید بره معذرت خواهی

دلم میخواد با دستام خفش کنم

باردارم هستم از دیروز ازبس حرص خوردم

2728

اول اینکه میخوای زایمان کنی به ارامش احتیاج داری. دعوا درست نکن. اگه دعوت نکنی ثابت کردی که حرف زدی. طبیعی رفتار کن. همه رو دعوت کن با نهایت خوشرویی. مراسمتو راه بنداز ولییییییی من بعد عبرت بگیر به  هیچ عنوان درد و دل نکن. مثل یه غریبه سلام و خداحافظ حتی باهاشون تنها نشو. با زنان خانواده شوهر مثل مرد غریبه و نامحرم باید دوری کنی و تنها نمونی....... عبرت. نزدیک زایمان ارامش. 

نمیدونم دیپه.گفتم من تجربه ای تواین زمینه ندارم.ولی اگه جای خواهرشوهر  بودم اگه عذرخواهی میکرد ...

نه بابا معذرت خواهی که عمرا

دور ورشون داره 

یکی از یکی گوه ترن 

نمیدونم دیپه.گفتم من تجربه ای تواین زمینه ندارم.ولی اگه جای خواهرشوهر  بودم اگه عذرخواهی میکرد ...

منم ندارم اما دیدم از این خواهر شوهرا که بعدا انتظار دارن عروس بره عذرخواهی کنه

به نظرت منم به خواهرشوهرم بگم که راجبش چیا بهم گفته؟

نه نگو به روی خودت نیاراگرم حرفی شد بزن زیرش بگواینارو خودش گفته پیش دستی کرده یه وقت من بهتون نگم 

میشه لطفا برای شادی روح پدرم،پدرشوهرم،خواهرزادم و پدرش یه صلوات مهمونم کنید؟❤..............................خدای من نمیدانم گاهی کجای دنیا گم ات میکنم در هیاهوی بازار … در خستگی هنگام نماز ! در وسوسه های نفس ام… نمیدانم…. اما ، گاهی تو را گم میکنم مثل کودکی که در بازار دستان مهربان مادرش را رها کرده به تماشای عروسکی مشغول است…! بعد میبیند مادرش نیست و هیچ عروسکی او را خوشحال نمیکند…! 💙💙💙💙💙💙درمانگر طب فشاری هستم،اصلاح مفاصل وماساژ پیشرفته سوالی داشتید درخدمتم 😊😊
یا خدااااا این دیگه چجور حیوونیه

خب دیگه به قول اون کاربر نباید با کسی درد و دل کنی یا مثلا کمی پول از بابام قرض گرفتیم بهش گفته بودم که به کسی نگه چون ما سریع هم برگردوندیم به بابام لج کرد رفت به همه همون مقدار رو هم نگفت کلا گفت خرج خونه منو بابام میده به دامادامون بعد لج چرا کرد یه هفته با شوهرش قهر بود خونه ما مونده بود یهو آشتی کرد رفت لج کرد گفت خونت بودم بمن احترام نذاشتی😖😖😖

ببین من کامل نخوندم.ولی تو باید جوری وانمود کنی ک اونو دروغگو نشون بدی.اگه بری حرفای اونو بهشون بزنی ک میگن نشستن دیگه غیبته مارو گذاشتن و فلانی(یعنی تو)اهل غیبتو بدگوییه.تو ثابت کن اهلش نیستی تا اونا بفهمن ایراد از اونه.واگذارش کن ب خدا.اما واقعیتش من جات بودم همه رو تلفنی دعوت میکردم.اما اونو ب مادرشوهرم میگفتم بی زحمت شما بهش بگین دوست داشت بیاد

تازه اینو فهمیدم ولی خب هنوزم دیر نشده بود دیگ پیشش چیزی نمیگم به نظرتون حرفایی که اونم راجب خواهر ...

ن ب جاریت زن بزن بگو اگه من تورو سرجات نشوندم ادم نیسم دورو حالا به همه میگم توام چی گفتی 

❤️دعا کنین خدا بهم یه نی نی ناز  و سالم بهم  بده 🙏🙏👶میشه یه صلوات مهمونم کنید 😍عاشقتم که هم جانی و هم جانانی 😘💜💙❤️💚برا دوستم @آناعشق هم  دعا کنید 
واقعا درست میگی من از خواهرشوهرم ناراحت بودم به خواهر خودم درد و دل کردم از من ناراحت بود زنگ زده به ...

اره خو هرکسی باتوجه به اطرافیانش باید تصمیم بگیره.حالامن خواهرم اینطور نیس باهاش حرف بزنم اینظطور نیس مثلا تهدیدکنه و...

ولی من بیشتربامامانم دردودل میکنم ودوستای صمیمی دوران مدرسه ودانشگام

ولی به اوناهم باز باید یه چیزایی رونگفت که سرکوفت نززننت..دوست خوب وبدم داریم...من بادوستام حرف میزنم مشورت میگیرم.اوناهم همینطور مثلا مشورتی چیزی ودردودلی

درمورد جاریم بگم.یکی ازفامیلا با دوجاریش عین خواهربودن..فکرکن بچه یکیشون به اون یکی میگفت مامان

خیلی خیلی خیلی خیلییییییییییییییی صمیمی سال های سال عین خواهر

گذشت وگذشت تابچه ها بزرگ شدن وحالادقیق نمیدونم سریه موضوعی دعواشون شد والان قهرن

خدایااااا شکرت...
ن ب جاریت زن بزن بگو اگه من تورو سرجات نشوندم ادم نیسم دورو حالا به همه میگم توام چی گفتی 

نه نباید این کارو کنه ممکنه جاریش بزارن کف دست شوهرش و شوهرش باهاش دعوا کنه

من اصلا آدمی نیستم که یه نفر یه چی گفت برم حرفشو به فلانی بگم

شوهرم میگه بیخیالشو

فقط بدون که دیگه باهاشون چجور باشی و..

اره خو هرکسی باتوجه به اطرافیانش باید تصمیم بگیره.حالامن خواهرم اینطور نیس باهاش حرف بزنم اینظطور نی ...

خاله های منم همینجور اومون خاستگاری من گفتم ن الان عین غریبن عقد منم نیومدن  عروسیمم ب زور اومدن  توقع داشتن من خودمو بدبخت کنم  خدارو شکر عقلم رسید 

❤️دعا کنین خدا بهم یه نی نی ناز  و سالم بهم  بده 🙏🙏👶میشه یه صلوات مهمونم کنید 😍عاشقتم که هم جانی و هم جانانی 😘💜💙❤️💚برا دوستم @آناعشق هم  دعا کنید 
2706