2726
عنوان

سر صبحی یادم افتاد

| مشاهده متن کامل بحث + 350 بازدید | 36 پست
اره دقیقا میخپاست شیرین کنه خودش رو ک ببینید زنم هم ب فکر شماست

میخوام به فکر نباشی😒

مردا که یاد میگیرن ماستا رو نریزن تو قیمه ....مال تو چه ربطی به خواهر اون داره

اسی بازبون خوش بگو بهش نمیخوام بخاطر شراکت زندگی رو به کام جفتمون تلخ کنم

کسی جز استارتر منو ریپلای نکنه ....اگه دلتون بحث میخواد یه تاپیک جدا بزنید تگم کنید میام اونجا حسابی از خجالتتون درمیام...گاهی جواب مزخرفات بعضیارو نمیدم ...من همون آدمیم که نه تحصیلات نه معدل الفم تاثیری روی حرف زدنم نذاشته حرفمو رک میزنم حق میزنم میخواد خوشت بیاد میخواد بدت بیاد پشت این کاربری یه آدم بی آزار نشسته که اگه خیلی اذیتش کنید بیفته سر لج باید سفره صلوات پهن کنید تا کوتاه بیاد....اگه ارجاعت دادم به امضام یعنی  نه تنها حوصله یاوه گویاتو ندارم بلکه به هیچ جای مبارکمم حسابت نمی کنم ....سعی کن زیاد به پر و بال من نپیچی من اعصاب ندارم یهو میزنم کتلتت میکنم به خود میای میبینی کتلت شدی ...حسن ختام اینکه تضمین میکنم من بی حوصله ترین ادمی هستم که توی عمرتون دیدید...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

قبول نکن چون اگ خونتا بفروشی شریک بشی خیلی بده به مرور زمان پشیمون میشی بدشم میخوای مادرشوهرت بشینه بگه پسرم دخترم خونه گرفتن یا بگه پسرم پول کم داشت دخترما شریک کرده 

اون خونه را تو قبل ازدواج خریدی حق نداره شوهرت که زحمت نکشید کمک نکرده بهت  نظر بده بگه خونه را چیکارش کن  

اگ شریک بشی با خواهر شوهر خیلی خیلی بده دیدم که میگما