2726
عنوان

سر صبحی یادم افتاد

350 بازدید | 36 پست

من یه آپارتمان پنجاه متری دارم از قبل از ازدواجم خریدم

شوهرم میگفت اونو عوض کن یه بزرگ‌ترش رو بخر کفتم باشه ولی پولم نمیرسه برای بزرگ‌ترش. بهم کفت شریکی میخریم بازم من قبول کردم چون فک کردم منظورش خودشه

اونم خیلی خوشحال شد تا اینکه یه جا وسط حرفاش گفت با خواهرم شریک میشید هروقت هرکی پول داشت سهم اون یکی رو میخره! گفتم کدوم خواهرت میگه فلانی! میگم پولش کجا بود نه کار داره نه درس خونده نه شوهر کرده نه ارث بابا بهش رسیده! میگه تو چیکار داری از یه جایی میاره !!!! ینی شوهرم سهم پول اونو خودش میزاره ولی من باید خونه م رو بفروشم!!! آخر هم خونه جدید ب نام هردومون باشه !!!!

من این شوهر رو چطور ببخشم اخه

همه کاراش همه فکراش فقط ب سمت این میره چطور برای خواهراش کاری بکنه 

اصلا ب فکر زندگی خودمون نیس

حس میکنم میخواد ثابت کنه به خونوادش که خیلی به فکره و مسئولیت پذیر و از این حرفا

نمیدونم درست میگم یا نه

من لبخندت رو میبینم، نه به هم ریختگی دندون هات رو. ناراحتیتو‌ میبینم، نه خط اخمت رو. نفس کشیدنت کنار خودم رو میبینم، نه قوز دماغت رو. انگشت های زیبات رو میبینم، نه خشکی دستات رو. من خوبیات رو جوری میپرستم که ویژگی های پایین ترت جایی تو قلبم ندارن. جوری دوستت دارم که هیچکس تاحالا نداشته.-نایلی ///// دوسدارم‌ نگات کنم ، تا که بیحال بشم / دل بدم به خنده هات ، سپر بلات بشم / تو حصار بغلت زندگی به کاممه / همه چیت مال منه سندش به ناممه   دیووووونه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

از من به تو نصیحت خونه ۵۰متریت رو بچسب و اصلا اصلا شریک نشو

خداجونم نی نی کوچولو سالم بیار کنار منو بابایی و داداشی که حسابی منتظرشیم کوچولوی من عاشقتیم😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍

خیلی راحت بدون دعوا بگو نظرم عوضشد با کسی شریک نمیشم 

البته بگم باید تحملت زیاد باشه 

من  یکبار بشوهرم سر یک موضوعی گفتم نظرم عوض شد تا یکهفته قهر کرد و بعدشم تا دو ماه باد داشت تا یکسال هم همش میگفت تو ال کردی منم گفتم آقا یعنی کسی خق نداره نظرش عوض بشه ؟؟  

من مامان کنجدم   Thank God..my wish comes true 2017......baby...2018

نفروش اسی نفروش باور کن شریک شدن با خانواده شوهر اشتباه محضه ....

کسی جز استارتر منو ریپلای نکنه ....اگه دلتون بحث میخواد یه تاپیک جدا بزنید تگم کنید میام اونجا حسابی از خجالتتون درمیام...گاهی جواب مزخرفات بعضیارو نمیدم ...من همون آدمیم که نه تحصیلات نه معدل الفم تاثیری روی حرف زدنم نذاشته حرفمو رک میزنم حق میزنم میخواد خوشت بیاد میخواد بدت بیاد پشت این کاربری یه آدم بی آزار نشسته که اگه خیلی اذیتش کنید بیفته سر لج باید سفره صلوات پهن کنید تا کوتاه بیاد....اگه ارجاعت دادم به امضام یعنی  نه تنها حوصله یاوه گویاتو ندارم بلکه به هیچ جای مبارکمم حسابت نمی کنم ....سعی کن زیاد به پر و بال من نپیچی من اعصاب ندارم یهو میزنم کتلتت میکنم به خود میای میبینی کتلت شدی ...حسن ختام اینکه تضمین میکنم من بی حوصله ترین ادمی هستم که توی عمرتون دیدید...

اصلا اينكار رو نكن

حتي با شوهرت هم شريك نشو چه برسه به خواهرش

الان خونه ات كوچيكه ولي صاحب اختيارش خودتي 

پناه میبرم به خدا از عـیبی که «امروز» در خود می بینم، و «دیروز»؛ دیگران را به خاطر هـمان عیـب؛ ملامت کرده ام ... محتاط باشیم؛ در «سرزنش»؛ و «قضاوت کردن دیگران». وقتی؛ نه از «دیروز او» خبر داریم؛ نه از «فردای خودمان» ... 💕
2706