2726
عنوان

عکس +موهام فرش کنم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 480 بازدید | 26 پست
همین خوبه عزیزم فر کنی مث عکس قبلی بالا میمونن ...من فرم توصیه میکنم نکنی ...فر دلت میخاد نهایت با د ...

چرا 🥺🥺🥺

اصن روايت داريم : هركس پست ناجور بگُذارد قطع دسترسي ميشود! دَهنِــتو ببنـد اصن شايد خودت بَـدي! اصن شايد باهات لَجَن! دَهنِـتو ببنـد اصن شايـد ني ني يارا بدن! اصن شايد مُشكل از تو نيس !دَهنِـتو ببنـددير اومدي زودم قطع ميكني؟!دير اومدي زودم قطع ميشي؟! خُــب بِ دَرَك ! فقـط دَهنِتـو ببنـد! :| .

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من موهای دخترم فر و طلاییه...یه عالمه روغن می مالم که صاف بشه و پررنگ....فر چیه موهای خودت خوبه

وای فر ناز دلت میاد .

از در دانشگاه وقتی میری تو موهات فر خوشگل  مقنعه سیاه 

چشمام خاکستری هست .

لبت هم پرتز کنی 

فقط میشی جیگر

اصن روايت داريم : هركس پست ناجور بگُذارد قطع دسترسي ميشود! دَهنِــتو ببنـد اصن شايد خودت بَـدي! اصن شايد باهات لَجَن! دَهنِـتو ببنـد اصن شايـد ني ني يارا بدن! اصن شايد مُشكل از تو نيس !دَهنِـتو ببنـددير اومدي زودم قطع ميكني؟!دير اومدي زودم قطع ميشي؟! خُــب بِ دَرَك ! فقـط دَهنِتـو ببنـد! :| .
2728
وای فر ناز دلت میاد . از در دانشگاه وقتی میری تو موهات فر خوشگل  مقنعه سیاه  چشمام خاکست ...

برا دانشگاه😁☺️ 

کسى که مؤمنى را براى گناهى سرزنش کند، نمیرد تا خودش آن گناه را مرتکب شود امام صادق علیه السلام
زارررت .یا علی 

😐😐

من به دستان خداخیره شدم معجزه خواهد کرد🌹اللهم صلی علی محمدوآل محمدوعجل الفرجهم 🌹 خدایادستاموبگیربه حضورت ودستای گرمت بیشتراز همیشه نیازدارم کمکم کن(تیکرآرزوم تموم شد ولی به آرزوم نرسیدم خداشکرت😔💔)
برا دانشگاه😁☺️ 

اره 🤭😋

فر دائم بده  فر با بابلییس و اتو  خوبه

بابایی دارم متاسفانه بعد یک مدت میخوابه 😐

ب قول دوستمون زارت 😂