2726
عنوان

امام رضایی ها بیاین

187 بازدید | 29 پست

سلام دوستان حرم مطهر رضوی ختم زیر راگذاشته لطفا نیت کنید و از ختم‌بردارید واعلام کنید چند مرتبه میخونید اجرتون با امام رئوف 

السلام علیک یا علی بن موسی الرضا علیه السلام💐☀️💫☀️💫☀️💫☀️💫☀️🌸اَللّـهُمَّ صَلِّ عَلى عَلِیِّ بْنِ مُوسَى الرِّضاالْمُرْتَضَى الاِمامِ التَّقِیِّ النَّقِیِّ وَحُجَّتِکَ عَلى مَنْ فَوْقَ الاَرْضِ وَمَنْ تَحْتَ الثَّرى، الصِّدّیقِ الشَّهیدِ، صَلاةً کَثیرَةً تامَّةً زاکِیَةًمُتَواصِلَةً مُتَواتِرَةً مُتَرادِفَةً، کَاَفْضَلِ ماصَلَّیْتَ عَلى اَحَد مِنْ اَوْلِیائِکَ🌸

به کوتاهی آن لحظه شادی که گذشت غصه هم میگذرد

التماس دعااااااتوروخدادعام کنیدحاجت روابشم😭😭😭😐😭😭😭😭

یه صلوات مهمونم کنید😔💝برام دعاکنید درحال جدایی هستم بخاطرخیانت.تهمت.حرف ناحق.دهن بینی.کتک زدن.....من کتک خورم ملس😭خدالعنتش کنه غرورم له شده زنانگی من له شده غرورم آسیب دیده وقتی ازم نمیدونی قضاوتم نکن ....🤙خدایی حوصله بحث ندارم ریپلای نکنید....بالا رو بخون ازدرد دلم بفهم....من بدنم همش زخمه همش....

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

سلام دوست عزیز این کانال چله زیارت عاشورا ست خواهشمندم به خودتون ودوستاتون معرفی کنید اجرتان باسیدالشهدا🌼🌿🙏

کانال سیدابراهیم کانال تازه تاسیس شده

لطفا بپیوندیدوبه دوستانتان اطلاع رسانی کنید 

اجرتان باسیدالشهدا🌼🌿🙏

👇👇👇👇

https://t.me/hghshenas_110

2706