2733
2734
عنوان

داخل جیب همسرم تریاک پیدا کردم

| مشاهده متن کامل بحث + 9251 بازدید | 323 پست
آفرین بهش شیر پاک خورده اس ولی درعجبم چطورتو مت اون نشدی😂

نمیدونم اصلا از این مثبتاس خیلی حال میده سربه سرش بزارم خیلی عاشق حرف زدن وتیپ ومعصومیتش هستم کلا بعضی چیزا بهش میگم مثل مثبت ۱۸ اونقدر سرخ وسفید میشه😂😂میگم بشین کنارم وکمر بندتم ببند ببرمت فضا البته با ماشین صدای ضبط و روشن میکنم اونم چشاش این😳😳😳میگه این فوش ها چیه گوش میدی عزیز من😂😂😂😂اره کلا احترام همه رو نگه میداره به نظر وعقیده هیچکس هم کاری نداره اخه پدرشوهرم مداح هست بعد اون یکی جاری هام همشون محجبه فقط من پیازم😉😁البته اونا هم کاری ندارن بهم شوهرمو که اولین دیدار دیدم بهش گفتم تو رو من میگیرم ناناس☺️☺️

🥀بنام خداوند رنگین کمان🥀

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگه فکر میکنی بدتر میشه نگو چون بعضی مردا پررو ان ترک نمیکنه بدتر میکنه،،،  تریاک مصرف کمش داعو ...

عزیزم ترسشون کجا بود ,اینا اگه ترس داشتن که اصلا سمتش نمیرفتن کار خودشون رو میکنن 

2728
عزیزم ترسشون کجا بود ,اینا اگه ترس داشتن که اصلا سمتش نمیرفتن کار خودشون رو میکنن 

چرا بعصی وقتا نخواسته تو راهش میوفتم از ترس اینکه خانواده نفهمه کم مصرف میکنن شاید هیچوقت هیچکس نفهمه 

2738
چرا بعصی وقتا نخواسته تو راهش میوفتم از ترس اینکه خانواده نفهمه کم مصرف میکنن شاید هیچوقت هیچکس نفهم ...

همه اینا ناخواسته تو دام.مواد افتادن اول کم جواب میده بعد بدن عادت میکنه دوز بیشتر میخواد این میشه که میشن ی معتاد تیر 

واقعیت از بعد طلاقم میترسم گرگ زیاده میترسم اذیت شم نه راه پس دارم نه راه پیش عذابی بالاتر از این هم ...

اگه بچه نداری ازالان حامله نشوبابچه سخت تره

پسرنازم😔 ازروزی که ازپیشم رفتی من مردم نمیدونم کجای🖤😭ازخدافقط تورومیخوام فقط تورو💔پسرنازم کجای دلم داره میترکه از دوریت 😭پسرم تقصیرمن نیست که وضع مالیم خرابه و وپولدارنیستم ببخش منوپسرم منوببخش توروخدا😭میدونی پسرم من میرم نظافت روزی۸۰پسرنازم من هرچی کارمیکردم فقط واسه توخرج میکردم وخواهم کرد خداشاهده من حتی برای خودم یه ادامس نمیخریدم چون تومهم بودی منوببخش که نتونستم بیشتر ازحد توانم کارکنم🖤🖤🖤💔💔💔پسرقشنگم من نتونستم۳ساله یه کاپشن واسه خودم بخرم چون تومهم بودی شکمت ولباس وپوشک بایدتهیه میکردم وتومهم بودی وهستی💔پسرم بشدت دلتنگتم دارم دق میکنم 😭😭💔کاش برگردی پیشم😭😭قول میدم دوبرابرکارکنم ونزارم کمبودی داشته باشی😔😔😔پسرنازم من هرروز وهرشب میرم سرکوچه به امیداینکه برق خونه بابات روشن بشه وبفهمم اومدی روستا🙂🙂پسرقشنگم هرشب باچشم گریون میخوابم😔کوچولوی نازم نزار تو حسرت خوابیدن توبغلت بمیرم شب وروز لباسهات پیشمه واشک میریزم میدونی من هیچکسوندارم جزتو خدایاحداقل پسرموبهم برسون هیچ آرزویی ندارم پسر قشنگم مامانی داره میمیره از دوریت بخدا...بقران دارم دیوانه میشم کاش بمیرم واین دردونکشم پسرمممم🖤💔پسرم جووونم به فدایت خیلی میخوامت😭😭پسرم خیلی دوست دارم 
همه اینا ناخواسته تو دام.مواد افتادن اول کم جواب میده بعد بدن عادت میکنه دوز بیشتر میخواد این میشه ک ...

نه عزیزم اینجوریم نیست وقتی روشون باز بشه از اینکه خانوادشونو از دست ندن نترسن مصرفشونو بیشتر میکنن

نه عزیزم اینجوریم نیست وقتی روشون باز بشه از اینکه خانوادشونو از دست ندن نترسن مصرفشونو بیشتر میکنن

ببین بلاخره خانواده میفهمن و مجبورا ی جایی دیگه رو کنن بخدا نمیشه همیشه ساکت بود 

2706