2737
2734
عنوان

یه صلوات واسه وضعیتم میفرستی؟

526 بازدید | 10 پست

یعنی چنان چیزهایی دیده چشمام و چنان حرفهایی شنیده گوش هام و چنان رفتار هایی باهام شده که دیگه شک دارم انسان باشم

بعنوان یه زن تمام ارزش و قرب و حیثیتم ریخته شده و دیگه اطرافیان کاری کردن که خودمم واسه خودمم ارزش قائل نیستم.

اصلا با تایپ کردن و  حتی صد صفحه ویس و صدا هم نمیتونم بیان کنم چه چیزا بهم گذشته و الان توی چه وضعی دارم زندگی میکنم..

هرچقدر لالایی داخل امضامو واسه بچم توی دلم خوندم( توی دلم واسه خودم ،هر وقت به بچم نگاه کردم خودنم ،که تاثیر منفی روش نذاره کلمات و حال من) هر چقدر خوندم و تلاش کردم و توکل کردم جواب نداد.

لالایی غنچه ی پونه لالایی ...بدون که شب نمیمونه لالایی... 

لالایی غنچه ی پونه لالایی.بدون که شب نمیمونه لالایی..لالایی هر غمی که گفتنی نیست..همه دردای ما که گفتنی نیس..همه دردای ما که گفتنی نیست...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

خدایی ناکرده واسه بچت اتفاقی افتاده؟

من خانه ام را پر از رنگ میکنم...پر از عطر زندگی...نان گرم میکنم ...گل میخرم و شعر مینویسم...و باور دارم کلام فروغ را که زندگی یعنی همین بهانه های کوچک خوشبختی .... .

اللّهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم

به نظرم همه آدم ها تو این دنیا مستاجریم و یه روزی باید این دنیا رو که محل امتحانمون بوده خوب یا بد به خدا تحویل بدیم؛ به همدیگه لبخند بزنیم،کمتر همدیگه رو بکوبیم ،کمتر دلی رو به درد بیاریم ،بزاریم حداقل وقتی این دنیا رو تحویل خدا دادیم و اون بزرگترین ازمون پرسید تو دنیام چیکار کردی دست های خالیمونو نشون بدیم و بگیم من دلی نشکستم فقط سعی کردم لبخندمو به مردم هدیه بدم این تمام چیزی بود که من داشتم/ زندگی سخته برای یکی کمتر برای یکی بیشتر تو همه لحظه های زندگی اگه فکر کنیم اینم یه امتحانه و خدا داره تماشام میکنه و همیشه همراهمه راحتر میگذره😊...حضور خدا رو تو تک تک لحظه های زندگیتون آرزو میکنم 🌸😊❤
خدایی ناکرده واسه بچت اتفاقی افتاده؟

نه عزیزم.

خداروشکر بچم سالمه.تنها کسم و عزیزمه..تنها داراییمه

ولی خدا میدونه فقط خدا میدونه که چه چیزا کشیدم و دارم میکشم

لالایی غنچه ی پونه لالایی.بدون که شب نمیمونه لالایی..لالایی هر غمی که گفتنی نیست..همه دردای ما که گفتنی نیس..همه دردای ما که گفتنی نیست...
2738
نه عزیزم. خداروشکر بچم سالمه.تنها کسم و عزیزمه..تنها داراییمه ولی خدا میدونه فقط خدا میدونه که چه ...

خب تمام غصه ها و رنجاتو پاک کن

فقط الان ب چهره ی بچت نگاه کن و واسه سلامتیش سوره بخون و ی دنیا خداروشکر کن

بی خیال مردم و حرفای قضاوتا بابا

من خانه ام را پر از رنگ میکنم...پر از عطر زندگی...نان گرم میکنم ...گل میخرم و شعر مینویسم...و باور دارم کلام فروغ را که زندگی یعنی همین بهانه های کوچک خوشبختی .... .
خب تمام غصه ها و رنجاتو پاک کن فقط الان ب چهره ی بچت نگاه کن و واسه سلامتیش سوره بخون و ی دنیا خدار ...

بیخیال مردم بشم.‌شوهرمو چیکار کنم که تمام وجودمو و روانمو داره ذره ذره خورد میکنه و از بین میبره...

مشکل اصلی بیخ گوشم داخل خونمه

میشه بگی چیا درست میکنی منم انتخاب کنم دهن اب افتاد

دلم پر از غمه ولی با یه صلوات برای بچم و زندگیمو نورانی کنید،دلیل صلوات انحراف چشم بچمه دوسالشه،خدایا معجزه ای این بچرو دادی خودتم خوبش کن،زندگی با یه شوهر پارانوئیدی سخته ولی من باید بجنگم برای آینده بچم هیچ چیز مهم تر از بچم نیست.دوستم @هناسه۱۳۷۳.نمیام اینحا چون گوشی ندارم دلتنگ دوری از روژینم