2733
2739
عنوان

دلم بدجور امشب کینه گرفته

125 بازدید | 14 پست

پارسال چندنفر بی دلیل باهام دعوا کردن و سعی کردن آبرومو ببرن ولی موفق نشدن اما دعواهاشون باعث افسردگی و استرسای من شد

نمیدونم چرا امشب بدجور دلم میخواد به چشم ببینم که دعا نشونشون داده که چه کاری باهام کردن

چرا حس میکنم خدا قرار نیست بهشون بفهمونه که چه ظلمی کردن بمن؟

وَ خدایی که به شدت کافیست🌼❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

کینه اصلا خوب نیست 

کینه آدم و نابود میکنه 

من بیشتر از کینه ای ک درونمه ضربه خوردم تا دلشکستن و ظلم کردن 

بدی هیچکس و باور نکن به خودت بگو همه خوبن و براشون دعا کن ک دلشون از زشتی ها پاک بشه و به فطرت انسانیشون برگردن و اسیر شیطان نشن 

اونوقت میبینی این دعا به خودت برمیگرده و حس خوبی میگیری و اونا سرافکنده میشن 

هیچ درسی نگرفتی از این اتفاق؟ این ماجرا فقط برای درس گرفتنت بوده 

درس گرفتم فراموش کرده بودم اما امشب باز یادم افتاد چیکارم کردن حالم بدشد

2738
درسته ولی خیلی خیلی بد کردننننن

با فکر کردن بهش بیشتر عذاب میکشی منم مثل تو بدجور دلم شکست نه یه نفر از چندین نفر 

تو برای آرامش خودت ببخش و دعاشون کن 

خدا هم تو رو میبینه هم اونارو 

تو زندگیم یه سریا ظلم کردن خیلی سریع تقاص پس دادن 

طوری ک فهمیدن از کجا خوردن و اومدن ازم حلالیت گرفتن 

و یه سریای دیگه ظلم کردن بهم نه تنها به من بلکه به خیلیا 

امابی جواب موندن 

دسته اول خدا دوسشون داره و سریع جوابشون و میده که به خودشون بیان 

دسته دوم خدا ازشون ناامید شده و اونارو به حال خودشون گذاشته 

بازم تصمیم با خودته 

از من به تو نصیحت کینه کشندس 

بیشترین ظلم و خودت به خودت میکنی 

شب خوش

منم یه عوضی با شوهر ثابقم بهم خیانت کرد چون طرف اشنا بود ازش کینه گفتم ابروشو نگه داشتم اما اونقدر عذاب کشیدم که حد نداره هر کار کردم دلم اروم نشد الان چند سال میگذره اما من اروم نشدم ...با خودم میگم شاید بلایی که به سرم بیاره دلمو اروم کنه اما دلم راضی نشد گفتم مریض بشه بازم دلم راضی نشد ....هر کار میکنم از هیچ راهی دلم راضی نمیشه هیچ تلافی تو این دنیا فایده نداره گذاشتمش واسه اخرت تا اونجا هم نبخشمش 

با فکر کردن بهش بیشتر عذاب میکشی منم مثل تو بدجور دلم شکست نه یه نفر از چندین نفر  تو برای آرا ...

حرفاتون کاملا درسته

ممنون از راهنماییتون

من نمیتونم ببخشمشون

منم نمیتونم و مامانم اون دفعه گفت میدونی فلانی هر روز مریضه شاید حق توهه ...گفتم این حق من نیست من از خدا خواستم تو دنیا تلافیشو در نیاره چون من نمیخوام بخشیده بشه .‌...اخرت هم نباید بخشیده بشه باید تا ابد بسوزه چون منو تو سن۱۶سالگی سوزوند تا الان که ۲۴ سالمه

منم نمیتونم و مامانم اون دفعه گفت میدونی فلانی هر روز مریضه شاید حق توهه ...گفتم این حق من نیست من ا ...

خدا حتما تقاص بنده هاشو میگیره چ بخوایم چ نخوایم

2706