2726
عنوان

اقدام به بارداری و تعیین جنسیت

120 بازدید | 10 پست

سلام دوستان من ۲۶ و شوهرم ۳۱ سالشه

۶ ساله عروسی کردم و تو این مدت فقط به روش طبیعی جلوگیری کردم و حالا تصمیم داریم ‌اگه خدا بخواد برای بارداری اقدام کنیم.پریودیم هم نامنظمه و تاریخ تخمک گذاری رو نمیدونم.تا الان هم هیچ کار خاصی برای پسر یا دختر شدن بچه انجام ندادم و به امید خدا قراره تو همین هفته اقدام کنیم. خیلی دوست دارم دوقلو پسر و دختر باردار بشم یا اینکه بچه اولم پسر بشه و انشالله بعدیش دختر😍

اگه کسی از دوستان توصیه ای برای تعیین جنسیت دارن ممنون میشم تجربیاتشونو به منم بگن. برای قبل از نزدیکی لطفا بگن چه کنیم که پسر بشه؟ یا دختر بشه؟ برای هردو رو بگید لطفا اوناییکه تجربه شده😊

ب جنسیت هرچی فک کنی برعکسش اتفاق میفته..ب نظرم باخدا سر جنسیت چک وچونه نزن

بازم انتقالم منفی شد😭😭😭                                                ادمها همه ماهند!نیمه تاریکشان را به یکدیگر نشان نمیدهند.ادمها همه ماهند😊😊

با سلام و خسته نباشید و عرض ادب و احترام تا خدا نخواد نمیشه پس بسپر دست خدا هر کدوم به صلاحته رو بهت میده

1400/1/18 دومین فندوق مامان خوش اومدی تو دلم ... 1400/4/9 هلنا قشنگ من دخمل نازم .... یه مامان شاد و پر انرژی که جز شادی و خوشحالی و آرامش پسرم چیز دیگه ای مهم نیست ... خونه بهم ریخته مرتب میشه چای سرد شده رو میشه عوض کرد غذای یخ کرده رو میشه داغش کرد ظرفای نشسته بالاخره شسته میشن اما هیچوقت بچه هامون دیگه ۱ساله یا ۲ساله یا ۳ساله یا ........‌ نمیشن پس از لحظه به لحظه بزرگ شدنش لذت میبرم و سخت نمیگیرم ... پسر کوچولوی من مامان عاشقته  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
ب جنسیت هرچی فک کنی برعکسش اتفاق میفته..ب نظرم باخدا سر جنسیت چک وچونه نزن

اتفاقا ب هرچی فک کنی جذبش میکنی

البته اگر فکر کنی ک هرچیو بخای برعکسش میشه پس قطعا این قضیه رو جذب میکنی😊

فقط 7 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اتفاقا ب هرچی فک کنی جذبش میکنی البته اگر فکر کنی ک هرچیو بخای برعکسش میشه پس قطعا این قضیه رو جذب ...

اوکی شما درست میگین

بازم انتقالم منفی شد😭😭😭                                                ادمها همه ماهند!نیمه تاریکشان را به یکدیگر نشان نمیدهند.ادمها همه ماهند😊😊

اولا ک همه چی به خواست خداست اما خب رژیم هم میتونه تاثیرگذار باشه

همسرتون رژیم گرم داشته باشن حتما و خودتون تاحد امکان لبنیات مصرف نکنید پسر میشه،برعکس این قضیه دختر میشه

کلا برای پسر طبع گرم همسرتون و برای دختر طبع سرد همسرتون خیلی مهمه

حتما حتما سه ماه قبل بارداری هم اسید فولیک بخورید

درضمن ویتامین های گروه ب هم اگر همسرتون بخورن تاثیر زیادی توو پسردار شدنتون داره

فقط 7 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
منم خیلی دوس دارم تجربه کنم مامان شدنو ولی شوهرم نمیخواد

انشاالله ک همسرتون راضی بشن و هروقت ب صلاحتون بود مامان بشید عزیزم😍🤲