2733
2734
عنوان

زنیکه خر 😳😒

| مشاهده متن کامل بحث + 636 بازدید | 27 پست
بگو من با هرکس مثل خودش حرف میزنم اگر بدت اومد بهتره ینگاه به رفتار خودت بندازی 

بعد از گفتن این جمله . وی را به سه قسمت مساوی و هفت جا بلاک و در نهایت گوشیتم آتیش بزن . 😤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بعضی ها دوست داشتن اینه دستشویی باشن نشده حالا همه جا اعلام می‌کنند که اینه دستشویی هستند

الهم العجل لولیک الفرج                                  خداروشکر من دوباره مادر شدم خداروهزاران مرتبه شکر که مادر دوتا گل پسرم                                               آقا محمدامین واقا محمدصدرا عشق های من دوستون دارم 
2728
بیخیال بگو به درک  میدونید هر حرفی به ما میزنن حتی فحش ، عامل اصلیش درون ماست ؟؟ فکر کنید ر ...

درست می گی.

مثلا اگر مادرش اعتماد بنفس و قدرت کلامی داشت هیچوقت با چنین زنی هم صحبت نمی شد. چون این خانم حتما همیشه نوع گفتارش به این شکل بوده. ولی ایشون باز باهاش ارتباطش رو حفظ کرده.

می دونستی نظر افراد مختلف با هم فرق میکنه و این اصلا بد نیست؟ ❤ اهدافم یک: ز... دو: ن......... سه: کاهش وزن تا ۵۷ ❤️ 
خوب  کاری کردی  ویس دادی  اینم اضافه میکردی که من اگه میخواستم واقعیت رو در مورد چهر ...

سلام سایو توهم تا نصف شبا بیداری ؟من فک میکردم همش توآشپزخونه ای😂😂میگم پیتزا با خمیر نون بربری روغنی بد میش؟

‏تو زندگیتون دنبال آدم‌های سیر باشین سیر از مهمونی، سیر از جنس مخالف، سیر از خوشی‌های موقت، سیر از پول آدم‌های گشنه فقط به روحتون آسیب میزنندختر و پسر هم نداره !👌😊    گریس : تو فک کردی من یه فاحشه ام!!تامی : همه ی ما فاحشه ایم گریس، فقط بخش های مختلفی از بدنمون رو میفروشیم،یکی فکرشو میفروشه یکی شعورشو یکی انسانیت ...

میگفتی به پای مال شما نمیرسه مال ما جلو چین چروکای شما خم و راست میشن

یا میگفتی نمیدونستم ایینه توالتی

الانم بهتره بری بگی بله شما ایینه محدب بودی فقط چند تا مشکل ریز داشتیم اونارو اندازه غول بزرگ کردی نشونمون دادی ما هم تصمیم گرفتیم بندازیمتون دور و یه خدافظ بگو و دیگه محل نده

این کاربری برا 3 نفر بود🙄یکیمون دعوا کرد رفت😂تاپیک ها هرکدام برای فرد جدایی است ❤️تاپیک خنده دار دیدید مارم تگ کنید 😂😂😂😙                            

میگفتی ببند تا نیومدم کلا ببندمت.زنک پررو

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۲ کاربریم به خواست خودم لغو شد خیلی دوست داشتم بازم بمونم اما اینجا کاملا وقتمو میگرفت. نمیتونستم مدیریت کنم همش اینجا بودم.این چند سال که اینجا بودم از همه کار وزندگیم افتادم ودرجا زدم..دوسه تا کاربری دیگم داشتم که اونا قبلا توسط نی نی یار تعلیق شد.سه،چهار سال توی این سایت بودم.گاهی اوقات عصبی بودم وممکنه با کسی بد برخورد کرده باشم یا حرف بدی زده باشم.امیدوارم اگه کسی بوده که از دستم عصبانی بوده وهست اگه‌مقدوره براش منو ببخشه وحلالم کنه.برای خوشبختیم، برای سلامتی وطول عمر خودم ومادرم وهمینطور واسه ازدواجم با یک ادم مناسب وابرومند وخوشبخت شدنم دعا کنید.سنم متاسفانه هی داره بالا میره وهمچنان مجردم.واسم دعا کنید.خدافظ
2738
سلام سایو توهم تا نصف شبا بیداری ؟من فک میکردم همش توآشپزخونه ای😂😂میگم پیتزا با خمیر نون بربری روغ ...

سلام عزیزم 

😂😂😂

اره گاهی تا ۷ صبح بیدارم بعد میخوابم

منم  مثل شما فقط همون شام و ناهار رو درست میکنم دیگه😁

با خمیر نون بربری امتحان نکردم تا حالا 

پیج آشپزی من در اینستاگرام ashpazi_‌ba_sayoo@
چقدر زن بیشعوری بوده خاک تو سرش کسی ب مامان من توهین کنه تا جرش ندم اروم نمیگیرم🥴 انقد بخاطر ماما ...

کاش منم زبون تو رو داشتم یه بار عمم مامانم نبود پیش همه منم بودم به زبون محلی خوذمون به مامانم گفت زن دیوونه

منو میگی هیچی نگفتم از بس بی زبونم

تو مسافرت بودیم

داستان کربلا داستان تباهی انسان هاست. داستان کربلا نشانگر این است که آدمی تا چه حد می‌تواند سقوط کند. خدایا نگذار از سقوط کنندگان دوره خودمان باشم خدایا مراقبم باش خدایا از فتنه هامیترسم، از آخرالزمان و فریب هایش میترسم. خدایا از آخرالزمان و مردمش میترسم، از فراموش کردن دین و دین داری و اسلام میترسم. خدایا از آخرالزمان و دین گریزی با فریب انسان بودن میترسم، آنها به اسم خوب بودن فریب می دهند و خوبی ها را ازبین می برند. آن ها باتمسخر دین داران به دین ضربه می زنند. این حربه شان است. خدایا از دل بستگی به این دنیای فانی میترسم. خدایا از فردایم میترسم. پرودگارم از عقب گرد رفتن میترسم، من از درکه میترسم. از پاپس کشیدن هنگام امتحانات و مشکلات میترسم. خدایا از تبلیغات فریبنده و هدف دار میترسم. خدایا از شکم سیری و دنیادوستی میترسم. معبودم از گم کردن راه میترسم بارالها جملات آخرم شهادت دادن به یکتایی و معبود بودن تو و به رسالت محمد(ص) و به ولایت علی (ع) باشد. خدایا کمکم کن خدایا مراقب من و مردمم ونسلم باش.خدایا کمک کن نه ظالم و نه مظلوم روزگار باشم. من در جرگه خودخواهان نباشم.پروردگارم به من و نسلم و خانواده ام کمک کن بتوانیم آن گوی آتشین آخر الزمان را در دستانمان حفظ کنیم.خدایا اسیر جو زمانه نشویم. عزیزان اگه دلتونو شکوندم اگه ظالمانه ناراحتتون کردم به ناحق بی عدالتی کردم پای اعتقادم نذارید پای ضعیف النفسی و گناهکاریم و عدم کنترل بر نفسم بگذارید.منم ضعیفم وگنهکار .. عاشق خاکم عاشق ایرانم خدایا مراقب کشورم و مردمم باش

نمیشه این ور قضیه هم ببینید شاید طرف فکر کرده مشکلی داره مامان اسی خواسته اینجوری بفهمه یا ازونایی هست که اول اقدام میکنند بعد فکر میکنند البته کلا کارش درست نبود

ولیجه    هر کس مردم را به اطاعت از آرائ خود یا دیگری فراخواند مانند فرعون است که گفت: من پروردگار بزرگ شما هستم.   امام صادق علیه السلام.          
سلام عزیزم  😂😂😂 اره گاهی تا ۷ صبح بیدارم بعد میخوابم منم  مثل شما فقط همون شام و ناه ...

مابدبختای بد دسپخت باخمیر نون بربری دستور میخوایم  سعی کن یادمون بدی😂😂😂😂😂

‏تو زندگیتون دنبال آدم‌های سیر باشین سیر از مهمونی، سیر از جنس مخالف، سیر از خوشی‌های موقت، سیر از پول آدم‌های گشنه فقط به روحتون آسیب میزنندختر و پسر هم نداره !👌😊    گریس : تو فک کردی من یه فاحشه ام!!تامی : همه ی ما فاحشه ایم گریس، فقط بخش های مختلفی از بدنمون رو میفروشیم،یکی فکرشو میفروشه یکی شعورشو یکی انسانیت ...
کاش منم زبون تو رو داشتم یه بار عمم مامانم نبود پیش همه منم بودم به زبون محلی خوذمون به مامانم گفت ز ...

😐وا ساکت نمون بابا

بگو حرفتو مزه مزه کردی ک این و گفتی

من بعضی وقتا بابامم دخالت میدم

میگم بابا تو اینجا نشستی ک خاهرت همچین حرفیو ب مامانم میگه؟؟؟؟؟بابامم فوقش بگه اون یه غلطی کرد ولی من بیخیالش نمیشم🥴کلا اسم خونوادم بیاد خیلی عصبی میشم