2703
2553
عنوان

چرا عفونت قارچیم مدام تکرار میشه؟؟

413 بازدید | 48 پست

من از وقتی یادم میاد همش عفونت قارچی داشتم، براش بارها دکتر زنان رفتم کلوتریمازول و قرص دادن یه مدت کوتاه خوب میشه دوباره باز عفونت میگیرم، بهداشت هم رعایت میکنم پس چراااا؟؟؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
2714

من این بارفتم یه پماددادخیلی بهترازقرص بودودیرترعفونت میادسراغم 

پمادباریج واسه عونت واژینال

راست میگن خاله مادرخود آدمه 🥺خاله الان بدجوربه حرفات وصدات نیازدارم .کاش میشد یه باردیگه زنگ بزنی وکلی نصیحتم کنی 😔 خاله تواین ۱سالی که خودت نبودی،صدات نبود،خیلی اذیت شدیم .روزای بارداریم وبعداززایمانم خیلی جای خالیت توی چشمم بود . نبودی که هی زنگ بزنی وبگی چی بخورم چی نخورم .نبودی که بیای  .مادردوم من 🖤خاله ی عزیزم ۶مرداد تصادف کردوفوت شد 😭اگه این امضاروخوندیدواسه ی آرامش روحش وخوب شدن حال دخترخالم دعاکنید 🖤

سیستم ایمنی بدنت ضعیف هست 

برای درمانش از دکترت بخواه شربت و قرص ویتامین سی دار ، بنویسن

شیرینی نخور  ، اب زیاد بخور و اگر شوهر دارط اونم باید چک بشه شاید اون عفونت داره بهت منتقل میکنه

من داشتم دوروزه خوب شدم خداروشکر پماد واژینال و قرص خوردم. رفتم داروخانه خودشون اینارو دادن .

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم

همش بخاطر لباس های تنگی که پاتون میکنین... من چندسال پیش  عفونت گرفتم و رفتم دکترکاملا بهم‌توضیح داد و با یه امپول و قرص خوب شدم .از همون زمان دیگه  عفونت نشدم و لباسای تنگ تنم نمیکنم 

این نیزبگذردچون میگذرد غمی نیست
2706