2733
2734
عنوان

هوا کی گرم تر میشه

90 بازدید | 14 پست

داریم یخ میزنیم 😑😑😑😑😑

ميشه براي برکت کار همسرم که تازه راه انداخته ي دونه قل هوالله بخوني خاهري؟؟؟......... براي حاجت قلبم هم صلوات بفرست ممنونم خاهر خوبم 😍😘  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

جوری سرد شده در فریزر رو باز میکنیم مرغا میگن داداش در رو ببند سوز میاد

خدا که فقط متعلق به آدمهای خوب نیست خدا، خدای آدمهای خلافکار هم هست و فقط خود خداست که بین بندگانش فرقی نمی گذارد فی الواقع خداوند اند لطافت،اند بخشش،اند بیخیال شدن،اند چشم پوشی و اند رفاقت است رفیق خوب و با مرام همه چیزش را پای رفاقت میدهد.اگر آدمها مرام داشته باشند هیچوقت دزدی نمیکنند،ولی متاسفانه بعضا آدمها تک خوری می کنند و این بد روزگار است.بایستی ما یه فکری به حال اهلی شدن آدمها بکنیم،اهلی کردن یعنی ...اهلی کردن یعنی ایجاد علاقه کردن.و این تنها راه رسیدن به خداست که بسیارم مهم است.
جوری سرد شده در فریزر رو باز میکنیم مرغا میگن داداش در رو ببند سوز میاد

😂😂😂😂😂😂😂😂

ميشه براي برکت کار همسرم که تازه راه انداخته ي دونه قل هوالله بخوني خاهري؟؟؟......... براي حاجت قلبم هم صلوات بفرست ممنونم خاهر خوبم 😍😘  
2738
تابستون😁

سایو خوب شد دیدمت طرز تهیه اکبر جوجه رو میکی میخام فردا درست کنم ببخشی

سایو خوب شد دیدمت طرز تهیه اکبر جوجه رو میکی میخام فردا درست کنم ببخشی

خواهش میکنم

مرغ رو از طول برش بده مرغت باید کوچیک باشه 

با نمک و فلفل و پودر سیر و زعفرون و پیاز  مزه دار کن بزار حداقل چهار ساعت و حداکثر یک شبانه روز با درب بسته تو یخچال بمونه بعد پیازا رو ازش جدا کن 

تو یه قابلمه گود  و بزرگ روغن فراوون بریز یه قالب کره ۱۰۰ گرمی هم بنداز مرغت رو بزار داخلش یه پیاز رو هم چهار قاچ کن بنداز تو روغن  و بزار با شعله کم نم نم بپزه و بعد کامل سرخ بشه 

بعد با برنج زعفرونی و رب انار رقیق سرو کن 

پیج آشپزی من در اینستاگرام ashpazi_‌ba_sayoo@
خواهش میکنم مرغ رو از طول برش بده مرغت باید کوچیک باشه  با نمک و فلفل و پودر سیر و زعفرون و پ ...

چندساعت بپزه؟ با روغن خالی سرخ میشه؟

چندساعت بپزه؟ با روغن خالی سرخ میشه؟

به روغن و کره 

زمانش رو دقیق نمیدونم 

ولی در ظرف رو نزار وگرنه پوستش جدا میشه و نرم میشه 

کم کن حرارت رو 

بیشتر از یک ساعت طول میکشه

پیج آشپزی من در اینستاگرام ashpazi_‌ba_sayoo@
2706