2726
عنوان

چرا شوهرم اینجوری کرد اخهههه😭

609 بازدید | 45 پست

حالم خیلی بده 

با نامزدم امروز خوب بودیم الان که داشتیم حرف میزدیم یهو نمی‌دونم چش شد یهو شروع کرد بهونه گرفتن که زیاد آرایش میکنی(فقط خط چشم و رژ میزنم)

بعد گفت نمی‌دونم من همش کار می‌کنم جون می‌کنم که تو فکر ترمیم رژ باشی و دارم میبینم درسم نمیخونی( بخدا قاطی کرده من درس میخونم فقط)

بعدم گیر داده به گذشته ها که تو نزاشتی فلان کار و ...

منم گریم گرفت میگه چرا گریه میکنی بزار بخوابم

الان از شدت گریه به سکسکه افتادم 

زمان پریودش بوده 😑

راست میگن خاله مادرخود آدمه 🥺خاله الان بدجوربه حرفات وصدات نیازدارم .کاش میشد یه باردیگه زنگ بزنی وکلی نصیحتم کنی 😔 خاله تواین ۱سالی که خودت نبودی،صدات نبود،خیلی اذیت شدیم .روزای بارداریم وبعداززایمانم خیلی جای خالیت توی چشمم بود . نبودی که هی زنگ بزنی وبگی چی بخورم چی نخورم .نبودی که بیای  .مادردوم من 🖤خاله ی عزیزم ۶مرداد تصادف کردوفوت شد 😭اگه این امضاروخوندیدواسه ی آرامش روحش وخوب شدن حال دخترخالم دعاکنید 🖤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

انقد حرفای مسخره ای زده ک نظری ندارم. مخصوصا اونجا ک من انقد کار میکنم ک تو رژتو ترمیم کنی!!!  بش بگو یه خط چشم یه رژ میزنم  پول اونارو از بابام میگیرم نگران نباش.

هیچوقت ب شوهرت نگو 'عزیزم تو خیلی خوبی همه مردا اینروزا مشغول خیانتن ولی تو هیچوقت بمن خیانت نکردی' با اینحرفت باعث میشی تصورکنه درحقت لطف کرده.. درحالی ک وفاداری اولین وظیفه دوطرفه.. اینجوری بهونه دستش دادی ک تا ازچیزی ناراضی بود باخودش بگه خب منم مشکل دارم پس مث باقی مردا باخیانت حلش میکنم.. انتقادپذیرم ولی لطفا اسم نظرات و سلایق شخصیت رو انتقاد نذار گل من. اینجا یه سایته با هزاران کاربر.. هرکی نظر و اعتقاد خودشو داره.. قرارنیس همه حرف دل تورو بزنن.. پس قبل ورودت ب مجازی اصولش رو یاد بگیر...
2706