2410
2553
دیگه چیز قرمزو رو هوا میبرن😄❤🙊

😂😂😂😂😂

خدا که فقط متعلق به آدمهای خوب نیست خدا، خدای آدمهای خلافکار هم هست و فقط خود خداست که بین بندگانش فرقی نمی گذارد فی الواقع خداوند اند لطافت،اند بخشش،اند بیخیال شدن،اند چشم پوشی و اند رفاقت است رفیق خوب و با مرام همه چیزش را پای رفاقت میدهد.اگر آدمها مرام داشته باشند هیچوقت دزدی نمیکنند،ولی متاسفانه بعضا آدمها تک خوری می کنند و این بد روزگار است.بایستی ما یه فکری به حال اهلی شدن آدمها بکنیم،اهلی کردن یعنی ...اهلی کردن یعنی ایجاد علاقه کردن.و این تنها راه رسیدن به خداست که بسیارم مهم است.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هستین منم عکس تیپمو بزارم بگین چاق تر بشم یا بسه دیگه

زن باید تمیز باشه همیشه غذاش رو گاز باشه خونش بوی گل بده عطر تنش تو خونه بپیچه.تا مثل من دلبر اقاش باشه.اسم کاربریمم تیکه کلام شوهرمه.
2720
https://uupload.ir/files/4o8_screenshot_۲۰۲۱۰۱۲۳-۰۱۲۸۱۲_gallery.jpg

چقدر عکستو میزاری دختر 😅

اوکی ای ⁦❣️⁩

میگن وقتی دیگران برات دعا کنن دعات زودتر مستجاب میشه ، حالا چه بهتر که اون نفر شما نی نی سایتی های عزیز باشید😍 💞 میشه برای حاجتم صلوات بفرستید 💞😘 مرسی 
@زندگی644   بیا اینجا 😁😁😁😁😜😜😜😜

توام برو اونجا 😂😂😂

هیچ مادری از مرگ نمیترسد،بزرگترین ترس یک مادر از این است که فرزند خود را در این دنیا تنها بگذارد،در حالی که میداند هیچکس مثل او فرزندش را دوست نخواهد داشت ❤
2714
من،نگران نباش نمیمیری😀😀فقط بیشتر از ۴۰روز نخور پرولاکتینو میبره بالا

ی سوال دیگه 

اگه این چهل روز 

بینش پریود شم 

قطع کنم خوردن رو تا وقتی پاک میشم 

بعد ادامه چهل روز رو بخورم ؟؟؟

شما تنظیم شدی ؟

من همیشه منظم بود پریم،ی غلطی کردم ماه پیش اورژانسی خوردم،توی یک ماه دو بار پری شدم،این ماه نشدم،زیر دلم درد میکنه بخصوص سمت چپ😭

اسی خونه زهرا سادات نیستی اونام تولد داشتن...مبلاتونم لنگ همه

یاخدا لو رفتی اسی😂

عیزم چشمت که ب پروفم خورد این ذکر و با خودت تکرار کن 😑 : فتبارک الله احسن الخالقین   والسلام👊هی نگو وای پروفت 😒مرسی اه😐🔪
توام برو اونجا 😂😂😂

کجا😂😂😂

شکستم .... آنقدر آھسته که صدای شکستنم  کسی  را آزار نداد...صدای شکستنم را فقط دیوارھای اتاقم شنیدند...صدای شکستنم را قلم و کاغذ شنیدند‘ و شعــر پس  دادند ... صدای شکستنم را خدا شنید و سکوت جواب داد...می دانی؟  فقط بغض میکنم ..این سخت تر از ھرچیزست بغض داشته باشی و بخندی .... خیالت راحت! از درون شکستم ...صدای شکستنم را ھیچ کـس نفھمید💔
2706